اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042264845428

ماینده ایران در المپیک :

دولت به قهرمانان توجه ویژه دارد

کد: 1395042264845428

http://goo.gl/5n7E73

، تهران , (اخبار رسمی): ارزنده نماینده ایران در المپیک گفت: از تصویب استخدام قهرمانان از سوی دولت و وزیر ورزش و جوانان سپاسگزارم.

دولت نشان داد به قهرمانان توجه ویژه دارند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان ، محمد ارزنده رکودار ماده پرش طول کشورمان و نماینده ایران در بازی‌های المپیک 2016 برزیل درباره تصویب لایحه استخدام قهرمانان آسیایی، جهانی، المپیک و پارالمپیک صحبت کرد.
وی اظهار داشت: این اقدام برای ورزشکاران بسیار قابل ستایش است زیرا بسیاری از دغدغه‌های ورزشکاران در راستای این لایحه دولت برطرف می‌شود.
 وی با اشاره به اینکه ورزشکاران اگر در حوزه‌های دولتی استخدام شوند بسیاری از مشکلات اقتصادی و معیشت آنها برطرف می‌شود اشاره کرد: با توجه به این اقدام هر ورزشکاری که در حوزه مورد نظر تخصص دارد می‌تواند فعالیت کند.
 ارزنده در پایان با تاکید بر اینکه باید از وزیر ورزش به دلیل پیگیری‌های مکرر در رابطه با تصویب این لایحه تشکر کرد گفت: با تصویب این لایحه، وزیر ورزش و دولت نشان دادند که به افتخار آفرینان کشور توجه ویژه‌ای دارند و از آنها که به فکر معیشت و دغدغه‌های ورزشکاران هستند تشکر می‌کنم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش