اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050470675696

پیوستن مدیران انتقال خون به پویش اهدای خون

کد: 1395050470675696

http://goo.gl/tx5GkY

، تهران , (اخبار رسمی): مدیران سازمان انتقال خون در آخرین روزهای پویش اهدای خون از «روز جهانی تا روز ملی اهدای خون»، در مرکز وصال حاضر و خون خود را به بیماران هدیه کردند.

پیوستن مدیران انتقال خون به پویش اهدای خون

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی انتقال خون استان تهران، ، بهادر کاظمی؛ معاون توسعه و منابع انتقال خون ایران شنبه دوم مرداد 1395 به همراه مجید فلاح؛ مدیرکل امورمالی و ذیحساب این سازمان در آخرین روزهای کمپین اهدای خون از «روز جهانی تا روز ملی» با اهدای خون و پلاکت به این پویش پیوستند .
 معاون توسعه و منابع سازمان انتقال خون  همراهی در این کمپین را به عنوان حامیان همیشگی بیماران نیازمند به خون از وظایف خود و تمامی مسئولان دانست و از اینکه توانسته در آخرین روزهای این کمپین همگام با اهداکنندگان خون در این پویش حاضر شود، ابراز خوشحالی کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان انتقال خون ایران

با توجه به سابقه درخشان فعالیتهای پزشکی در کشور ما به ویژه در میان کشورهای منطقه، به کارگیری روش های نوین درمانی و استفاده از علوم روز دنیا به منظور درمان بیماران، همواره مورد توجه پزشکان ایرانی قرار داشت؛ و پرواضح است که طب انتقال خون و به عبارتی نجات زندگی بیماران و مصدومین نیازمند به خون از طریق تزریق خون و فراورده های آن نیز از این قاعده مستثنی نبود. بر اساس شواهد و قرائن موجود، سابقه اولین تزریق خون در کشور ما به سالهای ابتدایی دهه 20 هجری شمسی بر میگردد. در واقع در این سالها با توجه به نوپا بودن طب انتقال خون و ناآشنا بودن اذهان عمومی با این مقوله، دریافت خون از داوطلبان برای تزریق به بیماران به سختی انجام می گرفت و راضی کردن افراد برای دادن خون عمدتا به ابتکار عمل پزشک بستگی داشت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان