اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051275475372

اهداء جوایز برندگان جشنواره خودپردازها

بانک ملی سکه باران کرد

کد: 1395051275475372

https://goo.gl/i1K1OJ

، تهران , (اخبار رسمی): در مراسمی و با حضور جمعی از مسئولان اداره کل روابط عمومی،جوایز تعدادی از برندگان مرحله دوم جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران اهدا شد.

سکه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، جوایز این دوره از قرعه‌کشی جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران، 100 آلبوم سکه بهار آزادی، 150 کمک هزینه دو میلیون ریالی به مدت شش ماه و 500 نیم سکه بهار آزادی است که به برندگان تعلق گرفت.

 بنابراین گزارش برندگان آلبوم سکه و نیم‌سکه بهار آزادی برای اطلاع از نحوه دریافت جوایز خود می‌توانند با روابط عمومی‌های ادارات امور شعب بانک ملی ایران در محل سکونت خود تماس گرفته و جوایز نقدی نیز به صورت ماهانه به حساب‌های برندگان واریز خواهد شد.

اولین جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در سال گذشته و با هدف تقدیر از استفاده‌کنندگان دستگاه‌های خودپرداز بانک ملی ایران آغاز شد که تا 12 شهریور ماه امسال ادامه دارد و تاکنون دو مرحله قرعه‌کشی میان‌دوره‌ای آن انجام شده و قرعه‌کشی نهایی آن با جوایز ویژه و ارزنده باقی مانده است.

قابل ذکر است که تمامی دارندگان کارت‌های بانک ملی ایران و کارت‌های شتاب در صورت استفاده از خودپردازهای این بانک در طول دوره جشنواره براساس جدول امتیازبندی اعلام شده در هر دوره مشمول امتیاز گردیده و براساس آن رتبه‌بندی خواهند شد. دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند برای اطلاع از امتیاز خود به سایت بانک ملی ایران یا خودپردازهای این بانک مراجعه نمایند.

امتیاز مشتریان در پایان هر مرحله ازقرعه‌کشی، صفر نشده بلکه این امتیازات به دوره‌های بعد منتقل خواهد شد تا مشتریان شانس بیشتری برای برنده شدن در مرحله بعدی داشته باشند.

همچنین  مرحله نهایی این جشنواره با جوایز ارزنده تا 12 شهریور ماه سال جاری ادامه دارد که پس از برگزاری قرعه‌کشی آن ،اسامی برندگان در تاریخ 20 شهریور ماه امسال همزمان با هشتاد و هشتمین سالروز تاسیس بانک ملی ایران اعلام خواهد شد.

قابل ذکر است 10 صندوق پر از پول به ارزش 250 میلیون ریال، 18 کمک هزینه 10 میلیون ریالی ماهانه به مدت یک سال، 88 کمک هزینه پنج میلیون ریالی ماهانه به مدت یک سال، 188 کمک هزینه دو میلیون و 500 هزار ریالی ماهانه به مدت یک سال و 1188 کمک هزینه گردشگری 10 میلیون ریالی جوایز قرعه‌کشی نهایی این جشنواره است.

مشتریان می‌توانند جهت اطلاع از امتیاز کارت خود و اطلاع از اسامی برندگان این دوره از قرعه‌کشی جشنواره می توانند با مراجعه به سایت این بانک به آدرسwww.bmi.ir  مشاهده  کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملی

اولین مدیر عامل بانک ملی دکتر کورت لنیدن بلات و معاون او فوگل به همراه 70 کارشناس از کشور آلمان به ایران آمدند. سرمایه اولیه بانک 20 میلیون ریال بود که فقط 8 میلیون آن پرداخت شد و در سال 1314 سرمایه بانک به 300 میلیون ریال و در سال 1331 به دومیلیارد ریال افزایش یافت که تمام آن پرداخت شده است . این سرمایه در حال حاضر با افزایشی که در سال 91 داشت حدود 100 هزار میلیارد ریال می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه