اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051376235605

آسیاتک اعلام کرد

کاهش نرخ تعرفه های اینترنت

کد: 1395051376235605

http://goo.gl/6hCF2O

، تهران , (اخبار رسمی): معاونت کسب و کار شرکت آسیاتک از کاهش نرخ تعرفه های اینترنت خبر داد.

کاهش نرخ تعرفه های اینترنت

به گزارش روابط‌ عمومی آسیاتک، معاون کسب و کار شرکت آسیاتک پیرو مصوبات اخیر رگولاتوری و همکاری شرکت زیرساخت در خصوص کاهش تعرفه‌های اینترنتی گفت: فضای لازم برای کاهش نرخ تعرفه‌ها مهیا شده و آسیاتک از ابتدای مرداد‌ ماه زمینه‌های لازم برای کاهش تعرفه‌ها را اجرایی کرده است.
حسین علیمحمدی با بیان اینکه این شرکت بعنوان اولین و بزرگترین میزبان محتواهای داخلی، همواره حامی تغییر فرهنگ مصرف کاربران از سرورهای خارجی به داخلی بوده است، افزود: شرکت آسیاتک با دعوت از صاحبان محتوا و تلاش برای کاهش نرخ هزینه دستیابی مشترکین به محتواهای داخلی با همکاری آنها، علاوه بر کاهش تعرفه‌ها، در مورد برخی سایتها مانند " فیلیمو " و " آسیا دی ال " کاملا نرخ مصرف را رایگان کرده است.
وی بیان داشت: از مشترکین محترم تقاضا داریم تا حد امکان سعی کنند محتواهای مورد نیاز خود را از طریق سایت‌ها و سرورهایی که در داخل کشور میزبانی می‌شوند تهیه کرده تا همه ذی‌نفعان، نقش موثری در این حرکت ملی داشته باشند.
علیمحمدی تاکید کرد: نکته بسیار مهم که کاربران را به توسعه این اتفاق ترغیب می‌کند علاوه بر کاهش قیمت، قطعا افزایش کیفیت و سرعت دسترسی به محتواها از سرورهای داخلی نسبت به خارجی بوده که آسیاتک توانسته با اقدامات موثر، دسترسی به این فضا را با کیفیت مناسب آسان کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آسیاتک

آسیاتک با جذب نیروهای متخصص و مشارکت با شرکت های بزرگ بین المللی، بستر مناسبی را در زمینه سرویس های XDSL، وایرلس و ... ایجاد کرد ه است و با ارائه خدماتی چون اینترنت پرسرعت، پهنای باند اختصاصی و شبکه خصوصی مجازی یکی از برترین اپراتور های کشور شد.هم اکنون بیش از 1,400 مرکز مخابراتی در شهر های مختلف کشور با ظرفیت 1,000,000 پورت، تحت پوشش شبکه دسترسی اختصاصی پر سرعت شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار دارند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]