کد: 1395051376350365

مخابرات ایران اعلام کرد

پاسخ به همه نیازهای شرکت های FCP

کد: 1395051376350365

http://goo.gl/0g0pqp

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت مخابرات ایران به تمام نیازهای شرکت هایPAP، FCP و شرکت های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات پاسخ مثبت می دهد.

پاسخ به همه نیازهای شرکت های FCP

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، سرائیان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ضمن اعلام این مطلب گفت: سیاست ما، همکاری کامل با شرکت های همکار در همه زمینه ها بر اساس مصوبات سازمان تنظیم مقررات برای تامین نیازهای آنتن است و همه استان ها باید با تعامل خوب، پاسخگوی روزانه متقاضیان باشند

 سرائیان که در جلسه شورای مدیران کشور سخن می گفت؛ افزود: سال 95، یک سال حیاتی برای مخابرات است و شرکت های دارای پروانه فعالیت از ما مطالباتی دارند که یک فرصت است و ما باید با پاسخگویی به موقع به همه این شرکت ها در توسعه ICT کشور، نقش خود را ایفا کنیم. 

وی افزود: در هفته دولت، فاز اول شبکه ملی اطلاعات، به بهره برداری می رسد؛ لذا ما باید اعلام کنیم چه امکاناتی برای دسترسی فراهم کرده ایم. این امکانات بایدبرای هر نوع نیازی در زمینه ی اینترنت پرسرعت معمولی، خدمات اینترنت با سرعت بالا( 2 تا 20 مگابیت)وVDSL  پاسخگو باشد .

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به برخی محدودیت ها گفت: باید امکانات موجود مدیریت شود. استان ها با هم تعامل داشته و در صورت لزوم به هم کمک کنند و از هر درخواستی استقبال شود.  

در این جلسه که آقایان  تراکمه، عضو هیات مدیره و  کارگزار، معاون عملیات فنی و تجاری حضور داشتند؛ گزارشی در زمینه اقدامات انجام شده در مورد راه اندازی شبکه ملی اطلاعات و رونمایی از سامانه ثبت درخواست ها، ارائه و تصمیمات لازم برای سرعت بخشیدن به توسعه شبکه اتخاذ شد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.