اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051980705601

هم اندیشی تهیه کنندگان سینما و شرکت‌های دارای مجوز VOD (سند) برگزار شد

رونمایی از پرتال دریچه هفت رایتل

کد: 1395051980705601

http://goo.gl/YmHStb

، تهران , (اخبار رسمی): مراسم هم اندیشی تهیه‌کنندگان سینما و شرکت‌های دارای مجوز سامانه نمایش درخواستی (سند) با حضور رایتل برگزار شد.

رونمایی از پرتال دریچه هفت رایتل

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی رایتل، پس از اعطای مجوز سامانه VOD (سند) به هفت شرکت از جمله شرکت خدمات ارتباطی رایتل، این اپراتور از پرتال دریچه هفت خود رونمایی کرد.
گفتنی است  پرتال دریچه هفت رایتل در موزه سینما واقع در باغ فردوس مورد بازدید اهالی هنر قرار گرفت.
لازم به ذکر است مشترکین رایتل با استفاده از سرویس دیتا و با تسهیلات ویژه و کاملا رایگان (برای خرید محتوا وجهی پرداخت نمی‌شود) می‌توانند از سرویس ویدیو درخواستی (VOD) که با نام تجاری "دریچه هفت" معرفی شده است بهره‌مند شوند.
براساس این خبر دریچه هفت مجموعه‌ای متنوع از فیلم‌های سینمایی داخلی و خارجی، سریال‌های تلویزیونی، مستندها و برنامه‌های آموزشی را به مشترکین علاقه‌مند به فیلم و سینما ارایه می‌کند که این محتواها درقالب 9 گروه اجتماعی، انیمیشن، حادثه‌ای، کمدی، آموزش، مستند، رمانتیک، داستانی و جنگی قابل دسترسی است.
در حال حاضر رایتل با آرشیوی پربار بالغ بر 12 هزار محتوای ویدیویی نسبت به ارایه آن­ها با نرخ تعرفه کاهشی (به دلیل استفاده از بستر شبکه ملی اطلاعات و استفاده از پهنای باند داخلی) به مشترکین خود اقدام می‌کند.
علاقمندان و طرفداران فیلم و سینما می‌توانند با استفاده از سرویس "دریچه هفت" بر بستــر سرویس دیتای رایتل، به راحتی در هر زمان و مکان به مجموعه‌ای متنوع و جذاب از فیلم‌های ایرانی و خارجی دسترسی داشته باشند. کاربران سیستم‌‌عامل‌های Android و iOS می‌توانند از طریق لینک daricheh7.rightel.ir از این سرویس استفاده نمایند. گفتنی است سهیل عالمی (ایلیا نرم افزار) و مهدی فرجی (آی سیما) به نمایندگی از شرکت های دارای سند و علیرضا داوود نژاد و منوچهر شهسواری به نمایندگی از تهیه کنندگان سینما در مراسم صحبت کردند.
شایان ذکر است در این مراسم ایوبی معاون وزیر و رییس سازمان سینمایی، ابطحی مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری، شاهسواری مدیرعامل خانه سینما و موسوی رییس هیات مدیره خانه سینما نیز حضور داشتند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رایتل

رایتل در تلاش است ضمن گشودن افقی تازه در عرصه ارتباطات، فرصت تجربه پیشرفت ها در عرصه فنآوری مخابراتی را از طریق خدمات هیجان انگیز، هوشمند و درعین حال ساده برای مردم ایران فراهم سازد. این شرکت امیدوار است کاربری آسان خدمات جدید در زندگی روزمره مردم منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایمتندی بیشتر مردم ایران شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر