اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052182065730

فراخوان اولین همایش نشان مسئولیت اجتماعی

کد: 1395052182065730

http://goo.gl/2VKhkf

، تهران , (اخبار رسمی): سازمان بهزیستی کشور در راستای ترغیب و تشویق نهادها، موسسات و ارگان‌های فعال در عرصه مسئولیت اجتماعی همایش نشان ملی مسئولیت اجتماعی ایران برگزار می‌کند.

فراخوان اولین همایش نشان مسئولیت اجتماعی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان بهزیستی، سازمان بهزیستی کشوردر راستای ترغیب و تشویق نهادها، موسسات و ارگان‌های فعال در عرصه مسئولیت اجتماعی در نظر دارد همایش نشان ملی مسئولیت اجتماعی ایران را برگزار کند که ایننشان مطابق با استانداردهای بین‌­المللی طراحی و معیارها و شاخص­های مربوط به آن توسط دانشمندان داخلی بومی­‌سازی شده است و می­تواند مجموعه­‌های فعال را با مدلی ایرانی- اسلامی ارزیابی و سطح‌بندی کند.

این سازمان ضمن تبیین مسئولیت اجتماعی سازمان­ها، نهادها و موسسات دولتی وخصوصی کار ساماندهی پروژه‌های مسئولیت اجتماعی را با تشکیل دبیرخانه مسئولیت اجتماعی کشور در دستور کار قرار داده است. موضوع فوق به عنوان یک ضرورت اجتماعی در کشور، در حال شکل­گیری است و بالندگی آن در گرو مشارکت همه جانبه مدیران برجسته کشور، صاحبان دانش و تجربه و تصمیم­گیران کلان خواهد بود.

لذا از علاقمندان دعوت بعمل می ­آید تا برای مشارکت در فرآیند ارزیابی نشان مسئولیت اجتماعی کشور تا 15 شهرویورماه جاری از طریق مراجعه به سایت www.irancsraward.com و یا تماس با شماره تلفن­های 88177235، 88177305، 88177309، 88177302 اطلاعات تکمیلی مورد نیاز خود را دریافت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان بهزیستی کشور

سازمان بهزیستی کشور از مهمترین نهادهای حمایتی دولتی است که از طریق بودجه عمومی به افراد معلول و محروم جامعه کمک می‌نماید. پس از پیروزی انقلاب، سازمان بهزیستی کشور از ادغام سازمان‌های خیریه و حمایتی که در این بخش فعالیت می‌کردند، آغاز به کار کرد. پس از بررسی و مطالعات شهید محمد علی فیاض‌بخش، سازمان بهزیستی کشور به موجب لایحه قانونی مورخ 24/4/1359 و در جهت تحقق مفاد اصول سوم، بیست‌ویکم و بیست‌ونهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از ادغام 16 سازمان، نهاد، موسسه و انجمن تشکیل شد تا با اتخاذ تدابیر و ارائه خدمات و حمایت‌های غیربیمه‌ای با حفظ ارزش‌ها و کرامت والای انسانی و تکیه بر مشارکت‌های مردم و همکاری نزدیک سازمان‌های ذیربط، در جهت گسترش خدمات توانبخشی، حمایتی، بازپروری و پیشگیری از معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی و کمک به تأمین حداقل نیازهای اساسی گروه‌های کم درآمد، اقدام کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]