28 مرداد تا 8 شهریور ماه در یافت آباد برگزار می شود

نمایشگاه نوزاد،کودک، نوجوان و مادران باردار

کد: 1395052586465654

http://goo.gl/owQTh5

، تهران , (اخبار رسمی): دهمین نمایشگاه برترین محصولات کودک و نوجوان، از 28 مرداد تا 8 شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های مبلمان کودک در چهار راه یافت‌آباد برگزار می‌شود.

نمایشگاه نوزاد،کودک، نوجوان و مادران باردار

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران  و صنایع وابسته،دهمین نمایشگاه برترین محصولات کودک و نوجوان، در محل دائمی نمایشگاه‌های مبلمان کودک در چهار راه یافت‌آباد برگزار می‌شود.
این نمایشگاه با عنوان «کیتکس» به معرفی وعرضه برترین کالاهای تولید شده برای نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار اختصاص دارد. این نمایشگاه از 28 مرداد تا 8 شهریور در بازار مبل ایران شماره 3 برگزار می شود که از ساعت 10 صبح تا 8 شب پذیرای بازدیدکنندگان است.
در نمایشگاه کیتکس انواع کالاهای مرتبط با کودک و مادر شامل پوشاک، سیسمونی، اسباب‌بازی، لوازم‌التحریر و مبلمان اتاق کودک عرضه می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه علاوه بر بازدید از برترین محصولات کودک و نوجوان و خرید وسایل، از برنامه‌های متنوع جانبی این نمایشگاه برخوردار شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته

شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته به منظور ایجاد یک تشکل ملی، فراگیر و متولی صنعت و تجارت مبلمان، دکوراسیون و صنایع وابسته در بخش خصوصی و نیز تاسیس یک مرجع مشاوره ای امین، متخصص و قابل اتکا برای قوای سه گانه ونیز دستگاه ها و نهادهای تصمیم گیر در حوزه مبلمان و دکوراسیون و صنایع وابسته، زمینه سازی، تقویت و موثر کردن نقش و فعالیت کلیه تشکل ها و نهادهای تولیدی، تجاری (صادراتی _ وارداتی)، علمی، صنفی و خدماتی مرتبط با تامین، تولید، صادرات، واردات و توزیع مبلمان، دکوراسیون و صنایع وابسته، تلاش برای حل و فصل مسائل و مشکلات مشترک و تحقق اهداف مشترک تشکل ها و نهادهای مورد بحث و نهایتا ارتقای جایگاه علمی و اجرایی هنر _ صنعت مبلمان و دکوراسیون کشور و صنایع وابسته به استناد بند (ک) ماده(5) قانوناتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در اتاق ایران تحت شماره 342 به اهتمام تعدادی از تشکل های بزرگ و علاقمند صنف و صنعت مبلمان به ریاست علی انصاری در دی ماه سال 1391 پایه گذاری شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]