کد: 13950612109985431

مشارکت اقتصادی 40 درصدی در مازندران

کد: 13950612109985431

http://goo.gl/IROUj4

، تهران ، (اخبار رسمی): مشارکت اقتصادی در مازندران بیش از 40 درصد است .

مشارکت اقتصادی 40 درصدی در مازندران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در نخستین همایش فرصت‌های اقتصادی، بازرگانی و توسعه بازارهای داخلی و خارجی در اتاق بازرگانی مازندران گفت: این میزان مشارکت بالاترین میزان مشارکت اقتصادی در کشور است.
دکترمحمد محمدپور‌عمران با بیان اینکه اقتصاد ایران امروز نیازمند حضور پررنگ تر بانوان است افزود: محروم کردن بانوان از فعالیت‌های اقتصادی در دین و فرهنگ کار شایسته ای نیست و باید برای زنان جامعه نیز فرصت‌های شغلی ایجاد کرد.
وی گفت: از تجارت خارجی تا کار در فرآوری معدن و حوزه‌های پیشرفته صنعتی از نقش و حضور بانوان استقبال می‌کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | کار و استخدام

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.