کد: 13950624126125638

انهدام 100 تن انواع کالاهای قاچاق در تهران

کد: 13950624126125638

https://goo.gl/yBvF7a

، تهران , (اخبار رسمی): دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی،هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا وارز استان تهران از انهدام 100 تن انواع کالای قاچاق به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال خبر داد.

انهدام 100 تن انواع کالاهای قاچاق در تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز،نزدیک به 100 تن انواع کالاهای قاچاق مکشوفه با حضور دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا وارز استان تهران و نمایندگان سایر دستگاه‌های ذیربط در محل انبارهای سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران منهدم شد.
کالاهای انهدامی شامل مقادیر زیادی انواع مواد غذایی، مکمل‌های ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک دست دوم و ... بود که همگی از سوی وزارت بهداشت و همچنین جهاد کشاورزی وفق ماده 27 قانون  غیرقابل مصرف تشخیص داده شده بودند.
علی اکبر پوراحمدنژاد، دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان تهران در حاشیه این مراسم گفت: با توجه به تأکیدات صورت گرفته در خصوص مبارزه جدی با قاچاق و به حداقل رساندن زمان این مبارزه، از این پس کالاهای قاچاق در کمترین زمان ممکن امحاء می‌‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.