کد: 13950625126815423

دریافت الکترونیکی کمک ها درجشنواره عاطفه ها

کد: 13950625126815423

https://goo.gl/nYG6bz

، تهران , (اخبار رسمی): کمیته امداد امسال در آغاز سال تحصیلی جدید با انجام تغییر در نحوه اجرای جشن عاطفه ها برای نخستین بار این جشن را در پایگاه های مرکزی برگزار می کند.

دریافت الکترونیکی کمک هادر جشنواره عاطفه ها

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی  کمیته امداد، جشنواره عاطفه ها همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در روز 25 شهریور ماه سال جاری برگزار می شود و با شناسایی نیازهای محرومان و نیازمندان، اقلام جمع آوری شده را تا 20 مهر ماه در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار می دهد.
کمیته امداد جشن عاطفه های امسال را با انجام تغییر در نحوه اجرای جشن و شعار "مهر در انتظار همدلی" همزمان با شروع سال تحصیلی جدید در تهران و سراسر کشور برگزار می کند تا بعد از جمع آوری وجوهات و کمک‌های مردمی در جشن عاطفه ها، آنها را بین دانش آموزان تحت پوشش و نیازمند توزیع کند و این در حالی است که برای نخستین بار فقط در پایگاه های مرکزی جشن برگزار می شود و در چادرهای سطح شهر برپا نمی شود.
کمیته امداد استان تهران چهار پایگاه مرکزی برای برگزاری این جشن در نظر گرفته که شامل پایگاههای فرهنگسرای رسانه ، فردوس ، خاوران و رازی است.
جشن عاطفه ها در دو بخش مردمی در روز 25 شهریور ماه جاری و در بخش مدارس 10 مهر ماه با نواخته شدن زنگ عاطفه ها در مدارس سراسر کشور برگزار می‌شود که با کمک و حمایت خیران و نیکوکاران تا قبل از شروع سال تحصیلی اقلام جمع‌آوری شده در اختیار دانش‌آموزان قرار خواهند گرفت. همچنین در روز 25 مهرماه نیز از خیران عرصه تحصیل تجلیل و جشن گلریزانی برای تکمیل کمک‌های خیران به دانش‌آموزان برگزار می‌شود.
شایسته ذکر است، براساس رویکرد کمیته امداد که تغییر شیوه‌ مشارکت مردم نیکوکار و خیران با استفاده از روش‌های الکترونیکی است سامانه‌ای پیامکی بر اساس کد ussdطراحی شده که هموطنان می‌توانند از طریق سامانه 1#*8877* کمک های نقدی خود را برای جشن عاطفه ها واریز کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کمیته امداد امام خمینی (ره)

کمیته امداد امام خمینی(ره), با هدف یاری نمودن محرومین و مستضعفان, امداد درماندگان و آسیب دیدگان و خود کفا کردن محرومان تشکیل یافت.تاریخ تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) 14 اسفند سال 1357 هجری شمسی، 6 ربیع الثانی سال 1399 هجری قمری و 5 مارچ سال 1979 میلادی است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.