کد: 13950627127565833

پیشنهاد نام جایگزین برای بازار قلک‌شکان

کد: 13950627127565833

https://goo.gl/eMKhGG

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه خیریه محک در فراخوانی خواستار ارایه پیشنهاد نام جایگزین برای بازار قلک‌شکان شد.

پیشنهاد نام جایگزین برای بازار قلک‌شکان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک، برای یاوران محک ماه مهر یادآور دو چیز است: اول، کلاس و مشق و درس و زنگ تفریح و یاد هم کلاسی‎های قدیم و دوم بازار قلک‌شکان مؤسسه محک. بازاری که می‌توانیم برای دریافت قلک جدید و یا تحویل قلک‌هایی که باعشق پُر کرده‌ایم در آن حضور پیدا کنیم. 

چند سالی است که قلک‌های جدید محک، دیگر قابل شکستن نیستند. در عوض سبک‌ترند، قابل بازیافت‌اند، ارزان‌ترند و پول را سالم‌تر نگه می‌دارند و جایشان را هم در خانه‌ شما باز کرده‌اند.

مهرماه امسال، آخرین مرتبه‌ای است که بازاری به نام «قلک‌شکان» در محک برگزار خواهد شد؛ مهر ماه امسال میزبان شما در بازارچه‌ خیریه‌ای با تمرکز بر حال و هوای کودکانه خواهیم بود ولی چون قلکی در آن شکسته نخواهد شد، قرار است که این طفل بیست ساله عزیز ما، نام جدیدی داشته باشد. همان طور که گذاشتن نام کودک حق پدر و مادر است، گذاشتن نام جدید بر بازارچه‌ای که وجودش وابسته به حضور شماست، حق شماست.

پس از همین لحظه تا تاریخ 29 شهریور ماه، نام پیشنهادی خود را برای این بازارچه در همین جا بنویسید یا با شماره تلفن 23501285 با ما در میان بگذارید. ساعت پاسخگویی به تلفن 8 تا 19 است. از میان نام‌های پیشنهادی شما سه نام که بیش‌ترین تکرار را داشته باشند به عنوان گزینه‌های نهایی انتخاب شده و در نهایت با انجام نظرسنجی یک نام از بین آنها، به عنوان نام جدید این بازارچه برگزیده می‌شود. محک مشتاق است واژه قلک و یا واژه محک در نام پیشنهادی شما وجود داشته باشد. نام جدید بازار در بازارچه‌ای که روز جمعه، مورخ 9 مهرماه 1395 و به مناسبت روز جهانی کودک برپا می‌شود رونمایی خواهد شد. همزمان با برگزاری آخرین بازار قلک شکان محک که همواره در مهر ماه برپا می‌شود، به پیشنهاد دهندگان نام برگزیده یک سال درمانیاری افتخاری تعلق خواهد گرفت و در سایت و اخبار محک منتشر خواهد شد.منتظر نام‌های پیشنهادی شما هستیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

منتشر شده در سرویس:

مسابقه و فراخوان

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.