کد: 13950629131145797

موبایل و تبلت کودکان را گوشه گیر می کند

کد: 13950629131145797

https://goo.gl/N0mu6V

، تهران , (اخبار رسمی): والدین باید نیاز کودک را متناسب با سن وی تأمین کنند و لازم نیست نسبت به تمامی خواسته های کودک پاسخ مثبت دهند.

موبایل و تبلت کودکان را گوشه گیر می کند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی ، گاهی بهتر است کودک با نه گفتن های والدین مواجه شود و طعم ناکامی را در برخی موارد بچشد که در این صورت کودک مستقل پرورش می یابد و آموزش می بیند که هر خواسته ای به راحتی به دست نمی آید و به این ترتیب کودک در بزرگسالی تن پرور نمی شود.

درصورتی که تمامی نیازهای کودک تأمین نشود، هیچ مشکلی به وجود نمی آید؛ درحالی که متأسفانه برخی والدین فرزندسالاری کرده و نسبت به هرگونه نیاز کودک بدون توجه به سن او پاسخ مثبت می دهند.

 در اختیار قراردادن تبلت و تلفن همراه برای کودکان بسیار مضر است و کودکانی که هنوز به مدرسه نمی روند، به هیچ وجه نباید تلفن همراه و تبلت به دست بگیرند، چراکه این موضوع بر روحیه کودک تأثیر می گذارد و او را در دورانی که باید به انجام کارهای گروهی بپردازد، به انزوا میکشاند.

والدینی که به کودکان خود به راحتی تلفن همراه و تبلت می دهند، باید انتظار گوشه گیری آنها را در جمع داشته باشند و کودکانی منزوی خواهند داشت. آموزش مهارتهای کار گروهی از همان دوران کودکی آغاز می شود و کودکی که در این زمینه توانمند نباشد، با مشکلات بزرگی مواجه خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | حقوقی و قانون

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.