کد: 13950629131925638

در هرمزگان برگزار شد

کارگروه مشترک پیشگیری از وقوع قاچاق کالا

کد: 13950629131925638

https://goo.gl/aanKFf

، تهران , (اخبار رسمی): جلسه کارگروه مشترک پیشگیری از وقوع جرم قاچاق کالا و کارگروه حمایت از تولید داخلی و نظارت بر سطح عرضه در استان هرمزگان برگزار شد.

کارگروه مشترک پیشگیری از وقوع جرم قاچاق کالا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز،جلسه کارگروه حمایت از تولید داخلی و نظارت بر گردش کالا در سطح عرضه با دستور کار برنامه‌ریزی و هماهنگی جهت مبارزه با عرضه مستقیم لوازم خانگی،تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ریاست کناری مدیرکل امنیتی، انتظامی و دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان و با حضور مدیرکل تعزیرات حکومتی، معاون دانشگاه علوم پزشکی و رئیس اتاق اصناف و جمعی از روسای اتحادیه ها برگزار شد.

در این جلسه کناری با بیان اینکه در زمینه مبارزه با قاچاق در کشور هدف ما برخورد قاطع با محموله‌های بزرگ و سر باندها است، گفت: البته نباید از امر مقابله با عرضه مستقیم کالاهای قاچاق در سطح بازار غفلت کرد.
وی با اشاره به لزوم همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط و مردم، افزود: اگر این همکاری و همیاری بین دستگاه‌ها وجود داشته باشد بازار نیز در مبارزه با قاچاق کالا همیار با دستگاههای متولی خواهد بود.
دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان گفت: اقدامات مقابله ای نباید به گونه‌ای اعمال شود که امنیت بازار از بین برود.
در پایان اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را در خصوص چگونگی برنامه‌ریزی جهت اجرای طرح ملی و سراسری مقابله  با عرضه مستقیم کالاهای قاچاق بیان نمودند .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.