کد: 13950631132616017

این روش تبلیغاتی چه مزایایی دارد

استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه جهت تبلیغات

کد: 13950631132616017

https://goo.gl/JEg1AR

، چهاردانگه ، (اخبار رسمی): ارسال اس ام اس از طریق فرستادن پیامک انبوه به وسیله سامانه ارسال پیام کوتاه دارای مزیت های زیادی است.

استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه جهت تبلیغات

به گزارش روابط عمومی نیک اس ام اس، روش معمول ارسال پیام کوتاه از طریق گوشی همراه و با نگارش پیام و ارسال آن به فرد دیگر امکان پذیر است اما روش های دیگر ارسال پیام کوتاه می تواند ارسال از طریق پیام متنی تلفن و فرستادن به افراد زیادی در بستر اینترنت صورت گیرد که با استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه این کار انجام می شود. 

سامانه ارسال پیام کوتاه همراه با بقیه ابزارهای بازاریابی باعث ایجاد ارتباط موثر بین مصرف کننده و تامین کننده کالا و خدمات می شود استفاده از پیامک و ارسال از طریق یک سامانه ارسال پیام کوتاه ثابت ایجاد ارتباط زیادتر شده و اطمینان مخاطب بیشتر جلب می شود. ارتباط داشتن دو سویه بین مخاطب و فرستنده پیام از طریق پنل ارسال پیام کوتاه یاهمان پنل اس ام اس امکان پذیر است. 
باتوجه بررسی های صورت گرفته و طبق آمار تقریبا 98 درصد از پیام های تبلیغاتی به صورت اس ام اس دیده می شود در صورتی که پیام های ایمیلی تنها مقدار 22درصد قابل دید است و افراد تمایل کمتری به خواندن پیام های تبلیغاتی ایمیلی دارند. سامانه ارسال پیام کوتاه دارای امکانات و مزایای متعددی جهت استفاده است، افراد دارای کسب و کار به راحتی می توانند مقدار اثر گذاری پیامک تبلیغاتی ای را که جهت مصرف کننده ارسال می کنند، بیازمایند. دراین حالت بازاریاب شما هستید و مصرف کننده آن سوی خط تلفن همراه خود وجود دارد.

ارسال اس ام اس از طریق فرستادن پیامک انبوه به وسیله سامانه ارسال پیام کوتاه دارای مزیت های زیادی است و محبوبیت بسیاری بین جامعه دارد و باعث جذب افراد زیادی در این زمینه به سمت پیامک تبلیغاتی و در آخر محصول یا خدماتی که شما قصد معرفی آن دارید، می شود. بهره گیری از سامانه ارسال پیام کوتاه شخصی جهت ارسال پیامک انبوه راه بسیار موثری برای نتیجه بخش بودن فروش و جهت پیدا کردن مصرف کننده اصلی است این روش راه موثری برای جلب اعتماد مشتری، معرفی برند و ایجاد تاثیر گذاری تبلیغ جهت محصول است.  سامانه ارسال پیام کوتاه می تواند در بهره برداری از مسائل تبلیغاتی بسیار موثر و اثر گذار باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نیک اس ام اس

نیک اس ام اس ارائه دهنده برترین پنل اس ام اس و ارسال پیام کوتاه در ایران با سامانه پیامک انبوه اختصاصی بسته به نیازهای مشتریان

منتشر شده در سرویس های:

حراج و تخفیف | مسابقه و فراخوان

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.