کد: 13950701133875357

توسط بانک تجارت

خدمات مرکز ارتباط مشتریان 24 ساعته شد

کد: 13950701133875357

https://goo.gl/bHTvaX

، تهران ، (اخبار رسمی): مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت با شماره تماس 1554 خدمات ویژه خود به مشتریان را به صورت خدمات 24 ساعته در هفت روز هفته ارتقاء داد.

بانک تجارت

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، محمد ابراهیم مقدم مدیرعامل این بانک، در مراسم افتتاح مکان جدید این مرکز که با حضور مدیران بنیاد بین‌المللی غدیر برگزار شد، گفت: وظیفه اصلی این مرکز از زمان آغاز به کار در سال 1386، ارائه اطلاعات، پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات احتمالی مردم در خصوص خدمات الکترونیک و مسائل بانکی بوده است.

وی افزود: کارشناسان این مرکز دارای اطلاعات کامل در خصوص خدمات بانکی هستند و با ارتقای سامانه‌های نرم‌افزاری و تجهیزات سخت‌افزاری مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت، از این پس خدمات این مرکز به صورت شبانه‌روز در تمام ایام هفته حتی ایام تعطیل به مشتریان ارائه می‌شود.

مدیرعامل بانک تجارت در ادامه خاطر نشان کرد: مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت همچنین علاوه بر دریافت انتقادات و پیشنهادات هموطنان با ارائه اطلاعات در خصوص خدماتی گوناگون بانکی همچون کارت، موبایل بانک، اینترنت بانک، تلفن بانک و شرایط و نحوه دریافت تسهیلات، به عنوان مشاور امین و دستیار بانکی مشتریان عمل می‌کنند.

مقدم همچنین اظهار داشت: خدمات مرکز ارتباط مشتریان با هدف تسریع و تسهیل فرآیند‌های پاسخگویی به مشتریان و در جهت کاهش سفرهای درون شهری و آلودگی هوا و به منظور تبدیل بانکداری شعبه محور به خدمت محور ارائه می شود.

وی خدمت "تماس از مرکز" را به عنوان یکی از خدمات جدید مرکز عنوان کرد و در تشریح آن گفت: با ارتقای سیستم نرم‌افزاری مرکز 1554، از این پس در صورتی که مشتری با این مرکز تماس داشته و به هردلیل امکان برقراری ارتباط با کارشناسان رخ نداده باشد، در صورت درخواست تماس گیرنده، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت با وی تماس خواهند گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک تجارت

بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین بانک های تجاری فعال در شبکه بانکی کشور از ادغام 11 بانک ایران و انگلیس ، بین المللی ایران و ژاپن ، تجارتی ایران و هلند، ایران و خاورمیانه ، اعتبارات ایران، بازرگانی ایران، ایرانشهر، صنایع ایران، شهریار، ایرانیان و کار با سرمایه ای بالغ بر 39 میلیارد ریال سیس و ثبت رسید و سپس در سال 1360 بانک ایران و روس نیز به آن ملحق شد.

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.