کد: 13950703134936033

برگزاری نخستین نمایشگاه نمای ساختمان در تهران

کد: 13950703134936033

https://goo.gl/jg93tk

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران از آغاز برگزاری سلسله نشست های نما در سطح مناطق 22گانه شهر تهران خبر داد و گفت : نمایشگاه نماهای برگزیده کمیته های نما در کنار این سلسله نشست ها در سطح مناطق برپا می شود.

برگزاری نخستین نمایشگاه نمای ساختمان در منطقه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری تهران سهیلا صادق زاده  اظهار کرد: کمیته های نما از نیمه دوم سال 93در حالی در سطح مناطق برگزار شده است که فرصتی فراهم کرد تا افراد آکادمیک از سطح دانشگاه در کنار مسولان اجرایی در شهرداری و حوزه نظارت شورای شهر دور میز تصمیم گیری جمع شوند و حاصل برگزاری این نشست دست یابی به ضوابط ،مقررات و حتی نماهای برگزیده در سطح تهران شد.
مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران افزود:بدین ترتیب با توجه به دستاوردهای این جلسات پراکنده مصمم شدیم تا سلسله نشست های کمیته نما را به طور منظم و با حضور 44تن از اساتید دانشگاهی،دبیران کمیته نما و طراحان در سطح مناطق برگزار کنیم و علاوه بر ارایه اصول و معیارهای ارزیابی طرح ها فرصتی شود تا دست اندررکاران حوزه ساخت و ساز نیز با مسایل نما و دغدغه های موجود در آن آشنا شوند.
وی ابراز امیدواری کرد که سلسله نشست های نما با حضور مالکان ،سازندگان،طراحان و حتی فروشندگان مصالح ماهانه در سطح هر منطقه برگزار شود و طرح های برگزیده کمیته های نمای منتخب در دو سال گذشته در قالب نمایشگاه در معرض دید شرکت کنندگان قرار گیرد.
صادق زاده اظهار کرد: نخستین نشست از سلسله نشست های کمیته نما با برپایی نمایشگاه آثار چهارم مهرماه در منطقه 13 برگزار می شود و امیدواریم این نشست با استقبال شهروندان همراه باشد.
مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران اعلام کرد:هدف از برگزاری این نمایشگاه نمایش آثار برتر نما و آشنایی با شیوه ها و معیارها و اصول مور نظر معماری بومی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.