کد: 13950703135585601

هدایای ویژه رایتل به بازدید‌کنندگان تله کام 2016

کد: 13950703135585601

https://goo.gl/23QhLT

، تهران ، (اخبار رسمی): رایتل با هدایای متنوع و ارزشمند به همراه تخفیف‌های استثنایی و معرفی محصولات جدید و آخرین فناوری‌های ارتباطی از 4 تا 7 مهر ماه 95 پذیرای بازدیدکنندگان تلکام 2016 است.

هدایا ی ویژه رایتل به بازدید‌کنندگان تله کام 2016

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی رایتل، این اپراتور با هدایای متنوع و ارزشمند به همراه تخفیف‌های استثنایی و معرفی محصولات جدید و آخرین فناوری‌های ارتباطی از 4 تا 7 مهر ماه 95 پذیرای بازدیدکنندگان تلکام 2016 است.
گفتنی است: تمامی بازدیدکنندگان با مراجعه به وب‌کیوسک‌های نظرسنجی می‌توانند کد 100 درصد تخفیف دریافت سیم‌کارت اعتباری یا دیتای رایتل را دریافت کنند. همچنین مشترکین رایتل می¬توانند بسته 1 گیگابایتی اینترنت را به عنوان هدیه انتخاب کنند. 
علاوه براین علاقمندان و طرفداران آخرین فناوری‌های ارتباطی می‌توانند با بازدید از غرفه‌های رایتل در قرعه‌کشی روزانه جایزه-های ارزشمند شامل گوشی هوشمند تلفن همراه، تبلت، مودم‌های(3G/4G) و بسته‌های بلند مدت اینترنت شرکت کنند. 
همچنین تمامی بازدیدکنندگان از غرفه‌های رایتل می‌توانند بسته‌های آغازین متنوع سیم‌کارت دیتا با امکان انتخاب مودم‌های(3G/4G) را تا 246 هزارتومان تخفیف و بسته‌های بلند‌مدت دایمی و اعتباری ویژه نمایشگاه را خریداری کنند.
لازم به ذکر است کسانی که تمایل دارند با حفظ شماره‌ تلفن‌، اپراتور خود را به رایتل تغییر دهند، کافی است به غرفه رایتل در نمایشگاه مراجعه و بعد از تکمیل فرم‌های ترابردپذیری، عضوی از خانواده رایتل شوند و همانند دیگر مشترکین که به خانواده رایتل می¬پیوندند، بسته آغازین به ‌عنوان هدیه از رایتل دریافت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رایتل

رایتل در تلاش است ضمن گشودن افقی تازه در عرصه ارتباطات، فرصت تجربه پیشرفت ها در عرصه فنآوری مخابراتی را از طریق خدمات هیجان انگیز، هوشمند و درعین حال ساده برای مردم ایران فراهم سازد. این شرکت امیدوار است کاربری آسان خدمات جدید در زندگی روزمره مردم منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایمتندی بیشتر مردم ایران شود.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.