در آذر ماه امسال برگزار می شود

نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوزستان

کد: 13950704136216301

https://goo.gl/kdJseZ

، اهواز ، (اخبار رسمی): مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی خوزستان از برگزاری نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در آذرماه امسال در اهواز خبر داد.

نخستین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوزستان برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دبیر خانه فرصت های سرمایه گذاری خوزستان، رحیم جلیلی ، اظهار کرد: نخستین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوزستان به منظور معرفی ظرفیت‌های موجود استان در بخش‌های مختلف اقتصادی برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه از 4 تا هفتم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اهواز برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند در این ایام از ساعت 17 تا 22 از این نمایشگاه بازدید کنند.

جلیلی تصریح کرد: سرمایه‌پذیران بخش دولتی و عمومی فعال در خوزستان و منطقه آزاد اروند شامل دستگاه‌های متولی حوزه‌های نفت، گاز، پتروشیمی، آب، برق، راه و ساختمان، حمل و نقل، کشاورزی، شیلات، میراث فرهنگی، صنایع دستی، صنعت و معدن، شهرک‌های صنعتی و ... در این نمایشگاه حضور می‌یابند.

وی گفت: در بخش خصوصی نیز در حوزه‌های مختلفی اعم از انرژی، نیرو، صنعت، کشاورزی، انبوه‌سازی، حمل و نقل، خدمات، ‌تجارت، بازرگانی، کارگزاری بورس، شرکت‌ها و هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری دولتی و عمومی، استارتاپ‌های فعال و شرکت‌های دانش‌بنیان پذیرای سرمایه‌گذاران در این نمایشگاه خواهند بود.

جلیلی خاطرنشان کرد: نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوزستان برای اولین بار در استان و با هدف معرفی پتانسیل‌های اقتصادی موجود در خوزستان برگزار می‌شود

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دبیر خانه فرصت های سرمایه گذاری خوزستان

بر اساس برنامه آمایش سرزمین و سند توسعه اقتصادی، نقشه راه شکوفایی بخش های اقتصادی استان خورستان ترسیم شده و بر این اساس احصا فرصت های سرمایه گذاری بخش های مختلف نیز آغاز شده است. هدف مجموعه دبیرخانه معرفی فرصت های سرمایه گذاری خوزستان این است که هر چه بیشتر قابلیت و پتانسیل های این استان را در اختیار تمامی سرمایه گذاران چه بخش داخلی و چه بخش خارجی قرار دهند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.