کد: 13950704137515600

با حضور وزیر ارتباطات و همزمان با افتتاح سالن همراه اول درتلکام

نسل پیشرفته اینترنت همراه، رونمایی شد

کد: 13950704137515600

https://goo.gl/B1vxLq

، تهران , (اخبار رسمی): همراه اول در روز اول نمایشگاه ایران تلکام 2016 ، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نسل پیشرفته اینترنت همراه خود را رونمایی کرد.

نسل پیشرفته اینترنت همراه، رونمایی شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در مراسم افتتاح سالن همراه اول در نمایشگاه ایران تلکام 2016 ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از همراه اول به خاطر حضور گسترده در بزرگترین رویداد مخابراتی کشور تشکر کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین از همراه اول بابت حمایت از دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان و حمایت از تولیدات داخلی از جمله شرکت GLX‌ قدردانی کرد.

در مراسم افتتاحیه سالن همراه اول با حضور دکتر واعظی، علاوه بر آهنگ ویژه همراه اول برای نمایشگاه تلکام، نسل 4.5 اینترنت پر سرعت همراه اول LTE Advance) (، رونمایی و نسل 5 تلفن همراه نیز به صورت موفقیت آمیز آزمایش شد.

اپراتور اول تلفن همراه کشور که با دو سالن اختصاصی و حضور در فضای باز، در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی شرکت کرده است، با اختصاص فضایی بیش از سه هزار مترمربع به غرفه های خود، بزرگترین حضور نمایشگاهی را در «ایران تلکام 2016» دارد.

همراه اول در «ایران تلکام2016» با شعار «وقت معتبر شدنه» در سالن های اختصاصی 7، A25 و فضای باز، با رویکرد ارائه خدمات نسل های 3 و 4 تلفن همراه، آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات نوین خود را عرضه می کند.

علاقمندان می توانند، صفحه ویژه این رویداد بزرگ مخابراتی را در پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir  مشاهده کنند.

گفتنی است هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی، 4 تا 7 مهرماه با حضور بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی از 22 کشور، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همراه اول

شرکت ارتباطات سیار ایران بیش از 56 میلیون مشترک دارد. 1169 شهر و بیش از 69 هزارکیلومتر از جاده های کشور تحت پوشش اپراتور اول است. ضریب نفوذ همراه اول حدود 74 درصد و ارتباط رومینگ بین الملل این اپراتور با 271 اپراتور در112 کشور برقرار است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.