اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950705138795819

مقصود را در مسیر بجوییم نه در مقصد

7 توصیه برای سفر به سبکی دیگر

کد: 13950705138795819

https://goo.gl/2EzdhN

، تهران , (اخبار رسمی): شاید با نگاهی عمیق تر بتوان سفر را در حرکت جستجو کرد، آنجا که هدف رفتن و دیدن و آزمودن است که این ها خود جملگی می توانند سفر را در قالبی از سبک زندگی تعریف کنند، از آن دست زندگی ها که روز و شب هایش دیگر گونه اند و البته که چنین سبک سفرهایی، توصیه های متفاوتی را نیز می طلبند

7 توصیه برای سفر به سبکی دگرگونه

به گزارش روابط عمومی تریپ با ما، چه زیبا و شیرین مبحثی ست این گفتمان سفر؛ ذهن آرام می گیرد و دل می رود وقتی نامش به میان می آید. هیجانی دارد این شروع و آغاز و ادامه اش که گویا چون نفس، ممد حیات است و مفرح ذات.

شاید اگر بخواهیم سطحی به سفر نگاه کنیم آن را دوری از روزمرگی ها برای چند صباحی و حتی فراتر از آن تفریح کردن و کسب آرامش ببینیم. اما شاید با نگاهی عمیق تر بتوان سفر را در حرکت جستجو کرد، آنجا که هدف رفتن و دیدن و آزمودن است. زندگی را مزه کردن و  آموختن که این ها خود جملگی می توانند سفر را در قالبی از سبک زندگی تعریف کنند، از آن دست زندگی ها که روز و شب هایش دیگر گونه اند و البته که چنین سبک سفرهایی، توصیه های متفاوتی را نیز می طلبند .

1- مقصود را در مسیر بجوییم نه در مقصد

شاید در نگاه اول مهم ترین رکن سفر و هدف از آن داشتن و رسیدن به مقصد معین باشد، اما اگر موضوع سفر را عمیق تر بنگریم یاد می گیریم که شروع سفر همان لحظه ای ست که گام در راه می نهیم و بنابراین چه زیباست که در گذر زمان از لحظه های این حرکت هدفمند لذت  ببریم و صرفا در تکاپوی رسیدن نباشیم.

2- با برنامه ریزی سفر کنیم

از آنجایی که مسیر و مقصد در این نوع سفرها از اهمیت یکسانی برخوردارند سعی کنیم با برنامه ریزی سفر کنیم تا نادیده های مسیر را از دست ندهیم؛ برنامه ریزی که تمرکز آن بر تعامل با جامعه محلی باشد و گذران وقت در کنار آنها.

برای دیدن عکس و ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تریپ با ما

تیم TripBaMa فعالیت خود را با هدف تغییر الگوی سفر از مناطق پربازدید به مقاصد کمتر شناخته شده آغاز کرد؛ که این امر از طریق جمع آوری اطلاعات جامع با ادبیاتی ساده در مورد مکان های دیدنی، رستوران، هتل و مراکز خرید شهرهای ایران میسر شد و تا امروز دستیابی به اطلاعات اغلب شهرهای ایران از طریق وب سایت امکان پذیر می باشد. در ادامه با ایده «برنامه ریزی سفر» زمینه طراحی تور شخصی را فراهم کرد تا مسافرانی که با وسیله شخصی خود یا وسایل حمل و نقل عمومی راهی جاده ها می شوند، سفری دلخواه و بهینه در زمان و هزینه را تجربه کنند. که این امکان بوسیله برنامه های سفر «تریپ با ما» میسر می باشد. کسب رتبه برتر در هفتمین جشنواره وب ایران و موفقیت به دریافت تندیس برترین مطالعه موردی در یازدهمین همایش زنان کارآفرین در حوزه گردشگری با مدیریت خانم آخوندان، انگیزه ای مضاعف برای ما خواهد بود تا همچنان ثابت قدم در مسیر شکوفایی هرچه بیشتر خانواده گردشگری ایرانی گام برداریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی