اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950705139145357

بانک تجارت در قالب کمیته ای ساماندهی می کند

اشتراک ایده های اقتصاد مقاومتی

کد: 13950705139145357

https://goo.gl/eTl9yH

، تهران , (اخبار رسمی): روابط عمومی بانک تجارت در جهت ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی و استفاده از نظرات هموطنان، بخش نظرسنجی صفحه اقتصاد مقاومتی را راه اندازی کرد.

اقتصاد مقاومتی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، هموطنان می‌توانند با مراجعه به صفحه اقتصاد مقاومتی در سایت سازمانی بانک تجارت و انتخاب بخش نظرسنجی، ضمن ارائه نظرات خود در خصوص برنامه‌های عملیاتی بانک تجارت در حوزه اقتصاد مقاومتی، پیشنهادهایشان  برای بهبود عملکرد بانک تجارت در این زمینه به اشتراک بگذارند.

حمایت از فعالیت‌های فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی در سطح کشور، ارتقا و بهبود سطح سلامت بانک، ارتقا و بهبود سطح نظارت، تحول و بهبود در تجهیز و منابع، کسب درآمد، وصول مطالبات، چابک‌سازی و شفاف سازی عملیات بانک، حاکمیت تفکر مشتری محوری و برقراری روابط بلندمدت پایدار با مشتریان، گسترش نوآوری و خلاقیت در حوزه‌های مختلف بانک و ارتقای بهره‌وری از جمله سیاستهای اقتصاد مقاومتی در بانک تجارت به شمار می‌رود.

این بانک در جهت تحقق برنامه دولت برای پیشبرد  اقتصاد مقاومتی و حمایت از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط  از ابتدای سال جاری تا ابتدای شهریورماه به 584 طرح، 7400میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.

همچنین ایجاد دبیرخانه متمرکز اقتصاد مقاومتی بانک تجارت، برگزاری مستمر جلسات کمیته اقتصاد مقاومتی، انتشار ویژه‌نامه هفته دولت با محوریت اقتصاد مقاومتی، نظارت مستمر بر عملکرد استان‌ها در حمایت از بنگاه‌های اقتصادی کوچک و زودبازده و راه‌اندازی کارگاه‌های تخصصی آموزش اقتصاد مقاومتی بخشی از دیگر اقدامات بانک تجارت در این حوزه بوده است.

گفتنی است، کمیته اقتصاد مقاومتی بانک تجارت از خرداد ماه سال جاری با هدف پیگیری اجرای سیاست‌های کلی کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی و انطباق عملکرد این بانک با شعار سال، با حضور مدیرعامل بانک تجارت، قائم مقام و معاونین مدیرعامل و سایر اعضا کار خود را آغاز کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک تجارت

بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین بانک های تجاری فعال در شبکه بانکی کشور از ادغام 11 بانک ایران و انگلیس ، بین المللی ایران و ژاپن ، تجارتی ایران و هلند، ایران و خاورمیانه ، اعتبارات ایران، بازرگانی ایران، ایرانشهر، صنایع ایران، شهریار، ایرانیان و کار با سرمایه ای بالغ بر 39 میلیارد ریال سیس و ثبت رسید و سپس در سال 1360 بانک ایران و روس نیز به آن ملحق شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه