کد: 13950705139405431

با حضور وزیر صنعت

نمایشگاه محصولات عمان در تهران افتتاح شد

کد: 13950705139405431

https://goo.gl/PVpZi1

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه محصولات عمان در تهران با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و "علی السنیدی" وزیر صنعت و تجارت عمان صبح امروز در تهران افتتاح شد.

نمایشگاه محصولات عمان در تهران افتتاح شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل  از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت، دراین نمایشگاه 80 شرکت عمانی فعال آخرین تولیدات و دستاورد های خود را در بخش های نفت، گاز و پتروشیمی، مواد غذایی، بسته بندی، صنایع ساختمان، امور بانکی و خدمات حضور دارند به مدت پنج روز  در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

هم چنین در حاشیه این نمایشگاه، نشست های تخصصی میان تجار و فعالان اقتصادی دو کشور برگزار خواهدشد. نمایشگاه محصولات عمان از امروز تا نهم مهرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران دایر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.