کد: 13950706140896023

حمیدرضا بیدقی:

پوسترهفته ملی کودک به نیازهای کودکان توجه کرده است

کد: 13950706140896023

https://goo.gl/cSRqfm

، تهران , (اخبار رسمی): طراح پوستر هفته ملی کودک، گفت: نیازهای کودکان و نوجوانان و آینده آنان در این پوستر مورد توجه قرار گرفته است.

پوسترهفته ملی کودک به نیازهای کودکان توجه کرده است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، حمیدرضا بیدقی گفت: در پوستر «هفته‌ی ‌ملی کودک» امسال - با توجه به هم‌زمانی آن با دهه‌ی اول محرم و آیین‌های سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی از نشانه‌هایی استفاده شده که ارتباط محتوایی با این ایام خواهد داشت.

وی گفت: با انتخاب نشانه‌هایی مانند ابر، قطره‌های اشک، خانه، بازی، توجه به بهداشت و تغذیه و استفاده از رنگ‌های گرم و شاد سعی کردیم پیام این هفته را به مخاطبان خود منتقل کنیم.

این طراح و گرافیست افزود: «کودکان تشنه‌اند...» به عنوان شعار هفته‌ی ملی کودک در سال 1395 نیز در این پوستر آورده شده است.

برنامه‌های هفته‌ی ملی کودک امسال با نگاه به آیین‌های دینی و مذهبی ماه محرم از روز 15 تا 21 مهر در سراسر کشور اجرا می‌شود و در تهران نیز در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان فاطمی، خیابان حجاب برگزار خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال 1344 با هدف ایجاد امکانات لازم جهت رشد و پرورش فکری و ذوقی کودکان و نوجوانان تاسیس شده است و عرصه فرهنگ، ادب، تعلیم و تربیت و هنر ایران در این سال‌ها شاهد رشد، بالندگی و تکامل این نهاد تاثیرگذار بوده است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.