اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950707142406052

نامزدهای سه بخش جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد

کد: 13950707142406052

https://goo.gl/W2XFPA

، تهران , (اخبار رسمی): اسامی نامزدهای دریافت تندیس در بخش‌های کوتاه، مستند و جلوه‌گاه نور چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت اعلام شد.

نامزدهای سه بخش جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت نامزدهای بهترین آثار در بخش کوتاه داستانی به‌این‌ترتیب هستند: قضاوت به کارگردانی محمد اسفندیاری، گازر به کارگردانی سعید سلمان روغنی‌ها، گذر به کارگردانی امید شمس/ سید پوریا پیشوایی، نخجیر حسام اسلامی، هم‌نفس به کارگردانی مهدی برجیان و خلوتگاه به کارگردانی کریم فایقیان.

همچنین فیلم‌های: پل به کارگردانی امیرحسین نوروزی، ایرانی‌های مرتد به کارگردانی حمید عبدالله زاده، آن‌سوی دیوار به کارگردانی وحید چاووش، برادران به کارگردانی مهدی نقویان، نشانی به کارگردانی اصغر بختیاری آ157 به کارگردانی بهروز نورانی پور در بخش مسابقه فیلم‌های مستند نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم مستند شدند.

بر پایه این خبر، نامزدهای بخش جلوه‌گاه نور - آثار حرفه‌ای به‌این‌ترتیب هستند: فیلم‌های مرغابی‌های امام زمان (عج) به کارگردانی ابوالفضل گلفام، بی‌بی به کارگردانی حسین طالبی مقدم، یک روز، یک زندگی به کارگردانی محمدعلی خانیکی و محمدصادق رمضانی مقدم، مادرانه به کارگردانی ساسان فلاح فر، جوانم فدای جوانش به کارگردانی کاظم دهقانی اشکذری و آبی به رنگ کربلا به کارگردانی جواد شکاری.

در بخش مردمی جلوه‌گاه نور نیز؛ قطعه شهدا به کارگردانی فضل‌الله قربانی فر، قاصدی از کوی عشق به کارگردانی محسن جهانبانی، مادرخوانده به کارگردانی حامد کشانی، مهمان شعبان به کارگردانی فرهاد بهبهانی نامزدهای بهترین اثر این بخش هستند.

لازم به یادآوری است، در این دوره جشنواره مجید رجبی معمار، محمدمهدی عسگر پور، احمدرضا معتمدی، رضا میر کریمی و اکبر نبوی کار داوری آثار بخش جلوه‌گاه نور را بر عهده‌دارند.

گفتنی است چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت روز جمعه با اعلام برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جشنواره بین المللی فیلم مقاومت

جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در راستای تبیین "گفتمان انقلاب اسلامی" و چارچوب های نظری و مفهومی معتبرترین انقلاب آرمانی و دینی جهان شکل گرفته و جلوه ای از گفتمان یاد شده به حساب می آید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر