اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950707142496101

در قالب 4 گروه موسیقی انجام می شود

رقابت " ابریشم، ادیب، بیداد، حلقه "

کد: 13950707142496101

https://goo.gl/kWPNQX

، تهران , (اخبار رسمی): پنجمین دوره موسیقی مسابقه "هزارصدا"در بخش کلاسیک ایرانی جمعه 9مهرساعت 15 در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود .

" ابریشم، ادیب، بیداد، حلقه " به رقابت می پردازند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، در این برنامه استادان محمدعلی بهمنی به عنوان کارشناس شعر، هنگامه اخوان کارشناس آواز و داود آزاد در حوزه موسیقی اجراهای چهار گروه موسیقی ( حلقه، بیداد، ادیب و ابریشم ) را مورد بررسی قرار می دهند و دو گروه به مرحله نهایی راه می یابند و جوایزی به آنها اهدا می شود .

مسابقات پیشین "هزارصدا "درفصل بهار و تابستان با داوری مجیددرخشانی، عبدالحسین مختاباد و محمدعلی بهمنی ، کیوان ساکت، سالارعقیلی و افشین یداللهی ، فریدون شهبازیان، حمیدرضا نوربخش و سیدعباس سجادی ،کریم صالح عظیمی، داود آزاد و اسماعیل امینی برگزارشد .

اجرای موسیقی فاضل جمشیدی با همراهی سنتور حسین پرینا و تنبک پژمان پرنیا بخش دیگر این برنامه است .
مسابقه "هزارصدا "با حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف معرفی استعدادهای موسیقی در دو بخش  موسیقی سنتی و پاپ در این فرهنگسرا برگزار میشود.
علاقه مندان برای حضور در این برنامه می توانند به فرهنگ سرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی ، بالاتر از پل سید خندان خیابان جلفا مراجعه و یا با تلفن های 20-22872818  تماس بگیرند .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مسئولیت اماکن فرهنگی و فرهنگسراهای شهر نگرشی معطوف به دورنمای اصلی توسعه فرهنگی دارد و در تلاش است تا به تقویت فرهنگ ملی و اسلامی کلانشهر تهران با توجه به خصلت‌های ویژه شهری‌اش و طراحی و تبیین مبانی لازم برای آن بپردازد. این سازمان در تعامل با مخاطبان، به برقراری ارتباطات دوسویه و همچنین ارایه خدمات به صورت متنوع و متناسب با نیاز گروه‌های مخاطب، توجه خاصی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

موسیقی