اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950710145315525

اطلس خودرو خبر داد:

فروش اقساطی محصولات کیاموتورزباشرایط یکساله

کد: 13950710145315525

https://goo.gl/ludZBw

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت اطلس خودرو، نماینده رسمی شرکت کیا موتورز در ایران از تغییر شرایط فروش خودروهای این شرکت خبر داد .

فروش اقساطی محصولات کیاموتورزباشرایط یکساله

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اطلس خودرو  ، بنابر اعلام روابط عمومی شرکت اطلس خودرو، در شرایط جدید، فروش برخی از محصولات این شرکت به مدت محدود با اقساط حداکثر 12 ماه و بدون کارمزد می باشد. هدف شرکت اطلس خودرو از تعریف شرایط جدید و کاهش زمان تحویل, تسهیل فرآیند خرید خودرو و رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز می باشد. شایان ذکر است است کلیه ی خودروهای شرکت اطلس خودرو دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی با قابلیت دریافت خدمات در شبکه ی گسترده ی خدمات پس از فروش در سراسر کشور می باشد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی با شماره 48644444 داخلی شماره 2  تماس حاصل نمایند یا  وب سایت این شرکت به آدرس http://www.atlaskhodro.com و همچنین به صورت حضوری به یکی از عاملیت های رسمی این شرکت در سراسر کشور، مراجعه فرمایند. "

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اطلس خودرو

شرکت اطلس خودرو به عنوان نماینده رسمی کمپانی کیاموتورز کره جنوبی، با حضور در عرصه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای کیاموتورز از سال 1386 در کشور نه تنها نویدگر حضور بازیگری جدید و قدرتمند در صنعت خودرویی کشور بوده است بلکه موجب شکسته شدن محدودیت تنوعی خودروهای موجود در بازار ایران و توجه به خواسته ها و انتظارات مخاطبان ایرانی و به صورت غیر مستقیم نیز سبب رشد همه فعالان این صنعت شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید