اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950714151630037

نماینده پلدختر با تاکید ارائه خدمات اعلام کرد

راه‌اندازی پست بانک در روستا از خدمات ارزشمند دولت

کد: 13950714151630037

https://goo.gl/69W8mk

، تهران , (اخبار رسمی): راه‌اندازی باجه‌های نمایندگی پست‌بانک‌ایران درمناطق محروم و روستائی یکی از خدمات ارزشمند دولت درسطح کشور است که دستگاه‌های اجرایی باید از این خدمات به‌طور همه‌جانبه حمایت کنند.

نماینده پلدختر

 به گزاش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی پست بانک، سیدحمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی طی مراسم افتتاح باجه نمایندگی خدمات بانکی روستای سراب حمام شهرستان پلدختر با تقدیر از راه‌اندازی این باجه و بیان مطلب فوق گفت: توسعه باجه‌های بانکی موجب کاهش ترددهای غیرضرور، هزینه‌های عمومی و صرفه‌جویی در وقت می‌شود که بسیار مهم است.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر توجه هرچه بیشتر دولت به توسعه روستاها تصریح کرد: از مسئولان پست‌بانک استان لرستان انتظار داریم در مناطق پرجمعیت که هموطنان برای استفاده از خدمات مالی و بانکی مجبور هستند به شهرها سفرکنند اینگونه باجه‌ها را توسعه داده تا امور بانکی آنان تسهیل شود.

کاظمی خاطرنشان‌ساخت: دولت در ارتباط با توسعه زیرساخت‌ها در حوزه ارتباطات و فناوری خدمات قابل‌تقدیری انجام داده است.

همچنین در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان محلی و اهالی روستا برگزار شد فرزاد رستمی مدیر شعب پست‌بانک استان لرستان نیز گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های این بانک در استان ارائه کرد و گفت: رسالت باجه‌های نمایندگی بانکی در روستاها، مصداق بارز خدمت‌رسانی به مناطق محروم و نقاط کم برخوردار است که مسئولان پست‌بانک‌ایران برای انجام این مهم تمام تلاش و توان خود را به کار گرفته‌اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پست بانک ایران

پست بانک ایران پس از تصویب اساسنامه توسط هیات محترم وزیران از دی ماه سال 1375 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد، و در حال حاضر با دارا بودن 14500 شعبه، دفتر و مرکز در سراسر کشور انواع خدمات بانکی و مالی را ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه