اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950718155505363

در جلسه معارفه رییس جدید شعبه نقش جهان اصفهان عنوان شد

وضعیت مطلوب بیمه دانا طبق آمار 5 ماهه

کد: 13950718155505363

https://goo.gl/dxW2JP

، تهران , (اخبار رسمی): معاون امور استان ها و توسعه شبکه فروش بیمه دانا از وضعیت مطلوب این شرکت طبق آمار پنج ماهه خبر داد.

بیمه دانا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بیمه دانا محمود خدادادی معاون امور استان ها و توسعه شبکه فروش در جلسه معارفه رییس جدید شعبه نقش جهان اصفهان، ضمن تقدیر از عملکرد شعب زاینده رود و نقش جهان، آمارعملکرد شرکت بیمه دانا در5 ماهه اول را مورد تجزیه و تحلیل قرارداد و به موضوع وصول مطالبات و توازن پرتفوی و ترکیب آن درصنعت بیمه و بیمه دانا پرداخت و ضرورت غربالگری بیمه گذاران و نمایندگان را یادآورشد.

وی همچنین گفت: نگرانی خاصی از تحقق بودجه نداریم؛ زیرا آمار نشان می دهد که بیمه دانا طی 5 ماه اول امسال در وضعیت مطلوبی به سر می برد، فقط باید در ترکیب پرتفوی به ویژه درمان حساسیت و توجه بیشتری به خرج دهیم.

علمداری مدیر امورشعب با تقدیر از عملکرد شعب اصفهان به موضوع بررسی عملکرد شعب اصفهان پرداخت و توضیحاتی درمورد برنامه سجاد و بررسی طرح اعطای اختیارات به نمایندگان ارائه کرد و در ادامه  افزود: شعب اصفهان تحقق 92 درصدی بودجه را داشتند که از میانگین 82 درصدی شرکت بالاتر است و ضریب خسارت مناسبی هم دارند.

مصطفی یاوری سرپرست جدید این شعبه نیز تحقق بودجه و کاهش ضریب خسارت را منوط به اهمیت دادن و باور داشتن نیروی انسانی، شبکه فروش و استفاده از تجربیات افراد با سابقه ذکر و ابراز امیدواری کرد: نسبت 14 درصدی در افزایش پرتفوی و کاهش 10 درصدی در ضریب خسارت طی 5 ماه امسال تا پایان سال به نسبت های مناسب تری ارتقا یابد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دانا

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه Commercial Union انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی تأسیس شد و در تیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت موقت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه