اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950725158956368

از اول آبان ماه صورت می‌گیرد

ثبت اطلاعات در بانک جامع سرمایه انسانی ورزش (مبین)

کد: 13950725158956368

https://goo.gl/O1HwzF

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف ساماندهی آمار و اطلاعات ورزش کشور از ابتدای آبان ماه اطلاعات کلیه مربیان و داوران در بانک جامع سرمایه انسانی ورزش کشور (مبین) ثبت خواهد شد.

ثبت اطلاعات در بانک جامع سرمایه انسانی ورزش (مبین)

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون سوارکاری، پایگاه ملی اطلاعات سرمایه انسانی ورزش کشور (سامانه مبین) با هدف ساماندهی آمار و اطلاعات ورزش کشور در راستای دولت الکترونیک راه اندازی شده و تنها مرجع این اطلاعات وزارت ورزش و جوانان  می باشد در همین راستا و با  توجه به بخشنامه ارسالی معاونت محترم ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر الزام ثبت اطلاعات کلیه مربیان و داوران در بانک جامع سرمایه انسانی ورزش کشور(سامانه مبین)  ثبت اطلاعات کلیه مربیان و داوران  از اول آبان ماه از طریق دفاتر پیشخوان دولت اجرایی  می شود.
کلیه مربیان و داوران جامعه سوارکاری  می بایست  از اول ابانماه سالجاری به همراه  مدارک ( اصل شناسنامه و کارت ملی – کارت نظام وظیفه – گواهی آخرین مدرک تحصیلی – مدرک ایثارگری(در صورت مشمول بودن) – کلیه گواهینامه ها و مدارک مرتبط با رشته ورزشی با درجات طی شده تخصصی به دفاتر پیشخوان دولت  مراجعه نمایند .
پس از ثبت اطلاعات تخصصی در دفاتر پیشخوان دولت و طی مراحل تائید در سامانه کد شناسایی و هویت ورزشی صادر می گردد.
بانک جامع سرمایه انسانی ورزش کشور به عنوان اولین زیرساخت واحد ثبت اطلاعات هویت های ورزشی، به منظور تولید آمارهای دقیق از وضعیت فراوانی و تولید گزارش های متنوع تخصصی، طراحی و راه اندازی شده است.
فراخوان عمومی جهت ثبت اطلاعات ورزشکاران متعاقبا اعلام می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران

سوارکاری از ورزش‌هایی است که در چند دهه اخیر مورد توجه خاصی قرار گرفته‌است، با این وجود سابقه‌ای طولانی داشته‌است و می‌توان آن را از کهن‌ترین ورزش‌ها به‌شمار آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش