اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950804169095591

نوسازی ناوگان موتوری شرکت مشتریان گلدیران

کد: 13950804169095591

https://goo.gl/Fjkc3v

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت گلدیران از نوسازی ناوگان موتوری خود خبرداد؛ طرحی به نشانه تعهد به سرزمینی که در آن زندگی می کنیم. اقدامی در راستای مسئولیت اجتماعی این شرکت. سرفصلی که در حال تبدیل شدن به مسئله اصلی دنیای تجارت امروز است

نوسازی ناوگان موتوری شرکت مشتریان گلدیران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ال جی در ایران ،شرکت گلدیران از  نوسازی ناوگان موتوری خود پرده برداشت؛ طرحی به نشانه تعهد به سرزمینی که در آن زندگی می کنیم. اقدامی در راستای مسئولیت اجتماعی این شرکت . سرفصلی که در حال تبدیل شدن به مسئله اصلی دنیای تجارت امروز است.

 بسیاری از شرکت‌ها تمام تمرکز خود را روی بهبود جامعه اطراف خود گذاشته‌اند و همچنین از این طریق گوشه چشمی به کسب درآمد و اعتبار نیز دارند. پروژه های مختلف زیر چتر بزرگ مسئولیت اجتماعی به این منظور برنامه‌ریزی می‌شود که به طورکلی برای جامعه و به‌طور خاص برای سهامداران، حامل ارزش مالی و معنوی باشد.

 در این میان شرکت‌های بسیاری مثل گلدیران و ال‌جی این امر را بسیار جدی گرفته‌اندو به شعار خود یعنی "روی خوش زندگی" و "زندگی خوب است " همیشه متعهد بوده اند. شرکتهای گلدیران و ال جی در پروژه‌های اجتماعی خود همیشه در تلاش بوده اند تا سطح زندگی مردم دنیا را ارتقا بخشند و به معنای واقعی کلمه زندگی را برای آنها زیبا کنند.

علیخانی پروژه گلدکیدز، همکاری با سازمان هلال احمر و انتقال خون ،احداث پایگاه انتقال خون جدید در بیمارستان قلب شهید رجائی،اهدا پک‌های بهداشتی به کودکان محروم منطقه غرب کشور،اهدا کیف های مدرسه و پک های اموزشی و کمک آموزشی به کودکان محروم مناطق مختلف در سراسر کشور،تجهیز مدارس مناطق محروم به سیستم های گرمایش و سرمایش و نیز محصولات صوتی تصویری ،اهدا محصولات به خیریه‌های مختلف ازجمله  فعالیت‌هایی که شرکت گلدیران و ال‌جی در زمینه CSR انجام می‌دهند برشمرد.

وی همچنین به بحث محیط زیست اشاره کرد و گفت: که علاوه بر فعالیت های متنوعی که در این زمینه توسط ما انجام شده است برای جلوگیری از  آلودگی هوا توسط وسایل نقلیه تکنسین های شرکت مشتریان گلدیران علیرغم آنکه وسایل قبلی نیز کاملا فرسوده نشده بودند اقدام به نوسازی آنها و تهیه موتورهای جدیدی کردیم که استانداردهای آلایندگی هوا را رعایت می کردند.

همچنین برخی از برنامه هایCSR سال جاری شرکت مشتریان گلدیران، شامل یونیفای کردن تکنسین و پرسنل اداری، پینک سرویس و طرح کمپین سرویس رایگان در بعضی از مناطق شهری و شهرک هاست. پروژه هایی این چنینی  در دست اجراست  تا کمکی باشد برای زندگی بهتر همه ما، جایی که مسئولیت اجتماعی آن را تبدیل به مکانی بهتر برای زندگی خواهد کرد .

در ادامه این مراسم کریم پور معاونت امور شهری و محیط زیست منطقه 5 شهرداری تهران اعلام کرد که  با وجود این که روابط خاص تعریف شده‌ای میان شهرداری و شرکت‌های خدماتی و اقتصادی تعریف نشده است، جای خوشحالی است که این اتفاقات در حوزه محیط زیست رخ داده و شرکت گلدیران این طور دلسوزانه در این حوزه وارد عمل شده است.

وی در ادامه گفت: شهرداری تهران چندسالی است که همانند شرکت گلدیران و ال‌جی، در حوزه محیط زیست وارد عمل شده است و ستاد محیط زیست شهرداری به تشویق و تسهیل فعالیت سازمان‌هایی که در زمینه محیط زیست فعال هستند، می پردازد.

جای خوشحالی است که شرکت موفقی مانند گلدیران (با طیف گسترده مشتریان خود) تلاش‌ بسیاری در جهت جلب رضایت مشتریان از طریق بهبود کیفیت خدمات خود دارد و خصوصا اینکه  وارد حوزه فرهنگ‌سازی و بطور خاص و بصورت داوطلبانه وارد بحث محیط زیست شده است باید از مسئولین این شرکت تشکر کنیم. چرا که ورود به مقوله محیط زیست منجر به افزایش هزینه‌های شرکت‌ها می‌شود ولی تبعات منفی آن همانند گرم شدن محیط زیست سال‌ها بعد دیده می شود .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ال جی

ال‌جی الکترونیکس هم اکنون یکی از تولیدکنندگان پیشگام در تلویزیون‌های صفحه‌تخت، گوشی‌های تلفن همراه، دستگاه‌های تهویۀ مطبوع، ماشین لباسشویی و یخچال است. ال‌جی الکترونیکس به عنوان ENERGY STAR Partnerدر سال 2013 شناخته شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]