اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950809172075354

شفافیت خدمات رویکرد شعب مستقل ومناطق آزاد کوثر

کد: 13950809172075354

https://goo.gl/XruhMg

، تهران , (اخبار رسمی): دومین هم اندیشی مسئولین شعب مستقل و مناطق آزاد موسسه اعتباری کوثر با رویکرد شفافیت در ارائه خدمات به مشتریان و اثربخشی در اجرا برگزار شد.

شفافیت ارائه خدمات رویکردشعب مستقل ومناطق آزادکوثر

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر،  سیدمحمدکامل حسینی مدیر شعب مستقل و مناطق آزاد ضمن ترسیم چشم انداز موسسه و رویکرد فعالیتها در نیمه دوم سال جاری بر همگرایی بیشتر شعب جهت بهبود وضعیت موجود تأکید کرد.

وی با اشاره به لزوم حفظ و افزایش روحیه جهادی در بازار رقابت بانکی ادامه داد: با توجه به رکود موجود در فضای مالی کشور و عدم ثبات در این عرصه، ارائه خدمات متنوع و جلب رضایت مشتریان کنونی و نفوذ در بازارهای جدید اجتناب ناپذیر است. در همین راستا، این موسسه با درک شرایط جدید و فراهم کردن بسترهای لازم برای ارائه خدمات جذاب در حوزه بانکداری الکترونیک گام نهاده و در این رقابت تنگاتنگ خدمات مناسبی را ارائه کرده است.

حسینی گفت: ارائه خدمات و طرح‌های تهیه شده از سوی موسسه به مشتریان و جامعه هدف به عنوان اولویت و وظیفه اصلی تمام کارمندان شعب شناخته می شود.  

وی با اشاره به اینکه رعایت دستورالعملها و بخشنامه های بانک مرکزی الزامی و لازم الاجرا است، ادامه داد: موسسه اعتباری کوثر با رعایت تمامی ضوابط و ابلاغیه های بانک مرکزی اعم از سودهای پرداختی به سپرده ها و تسهیلات، عملکرد خوبی را در صنعت بانکداری ارائه کرده چرا که شفافیت در ارائه خدمات به مشتریان و اثربخشی آن در اجرا، مسیر بانکداری واقعی را رقم خواهد زد.

در ادامه این هم اندیشی کارشناسان مدیریت شعب مستقل و مناطق آزاد  نیز با طرح گزارش مقایسه ای عملکرد شعب را در شاخه های مختلف نظیر بازاریابی، منابع، مصارف، مطالبات معوق، پشتیبانی و ... بررسی و نقاط ضعف و قوت شعب و میزان انحراف آنها از اهداف تعیین شده را بیان کردند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه اعتباری کوثر

موسسه اعتباری کوثر ارائه دهنده کلیه خدمات مالی و اعتباری در محدوده ملی و بین المللی .افتتاح اولین شعبه صندوق پس‌انداز قرض‌الحسنه در سال 1387و همچنین اخذ موافقت اصولی موسسه اعتباری از بانک مرکزی در تاریخ 88/9/2 انجام شد. این موسسه بیشترین تعهد در ایجاد ارزش برای ذینفعان دارا است .درج نماد موسسه (وکوثر) در تابلوی فرابورس در تاریخ 91/12/9 انجام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه