اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950821179785605

اهدای تقدیرنامه کیفیت چهارستاره به «آسیاتک»

کد: 13950821179785605

https://goo.gl/HQEaS5

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت انتقال داده‌های «آسیاتک» موفق به کسب تقدیرنامه کیفیت چهار ستاره از سیزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران شد.

اهدای تقدیرنامه کیفیت چهارستاره به «آسیاتک»

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی آسیاتک، در مراسم اعطای این جایزه که توسط سازمان ملی استاندارد و در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، نتایج ارزیابی سیزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت اعلام و از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد.

در این ارزیابی محمد صالحی‌نژاد، معاون اجرایی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک به نمایندگی از این شرکت به دلیل مدیریت کیفیت جهت خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ موفق به دریافت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت چهارستاره از سوی سازمان ملی استاندارد ایران شد.

در این همایش که طی آن پیامی از سوی دکتر علی لاریجانی ریاست  مجلس شورای اسلامی جهت اهمیت کیفیت و لزوم توجه به آن در تمامی سطوح قرائت شد، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور، بیژن زنگنه وزیر نفت، معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران به همراه مرتضی صفاری رئیس کمیته خارجی مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشته و به ایراد سخنانی پیرامون اهمیت کیفیت و استاندارد برای حاضران پرداختند.

شرکت آسیاتک اخیرا با نظرسنجی سراسری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از بیش از 29 هزار کاربر اینترنت در سراسر کشور در پنج محور کیفیت، تناسب قیمت و تنوع طرح، رسیدگی به شکایات، پشتیبانی و وفاداری مشتریان، برای دومین بار به عنوان برترین اپراتور ارائه دهنده اینترنت پر سرعت ADSL کشور شناخته و معرفی شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آسیاتک

آسیاتک با جذب نیروهای متخصص و مشارکت با شرکت های بزرگ بین المللی، بستر مناسبی را در زمینه سرویس های XDSL، وایرلس و ... ایجاد کرد ه است و با ارائه خدماتی چون اینترنت پرسرعت، پهنای باند اختصاصی و شبکه خصوصی مجازی یکی از برترین اپراتور های کشور شد.هم اکنون بیش از 1,400 مرکز مخابراتی در شهر های مختلف کشور با ظرفیت 1,000,000 پورت، تحت پوشش شبکه دسترسی اختصاصی پر سرعت شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار دارند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]