اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950913193526094

VMwareبا چه شرکت هایی همکاری دارد

شرکای تجاری و استراتژیک غول مجازی سازی دنیا

کد: 13950913193526094

https://goo.gl/R6sqCu

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت VMware از بزرگترین شرکت‌های فعال در حوزه کلود و مجازی سازی شناخته می شود و در جهت ارائه بهتر محصولات خود با برخی شرکت‌های بزرگ فناوری اطلاعات نیز همکاری نزدیکی دارد .

همکاران و شرکای جهانی VMware

از جمله شرکای جهانی شرکت VMware می توان به شرکت های ترندمیکرو، اینتل، سیسکو سیستمز، پالوآلتو، انویدیا، اچ پی، ای ام سی ، سَپ ، هیتاچی و دل اشاره کرد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت دورانتاش، تیم کمپانی VMware با شرکتهای سخت افزاری و نرم افزاری پیشرو به طور مداوم در ارتباط است تا انتخاب تکنولوژی و راه حلهای نرم افزاری VMware را به طور مستمر بهینه سازی کند .
شرکت‌هایی که جز اتحاد جهانی کمپانی «VMware «VMware Global Partner Alliances هستند کمک می‌کنند تا یکپارچه سازی نرم افزاری و سخت افزاری با محصولات و سرویس‌های VMware به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد و محصولات آنها به بهترین شکل ممکن بر روی ماشینهای مجازی VMware نصب و اجرا شوند.
نام شرکت‌هایی که هم اکنون در لیست شرکای تجاری شرکت VMware هستند و در وب‌سایت این شرکت به آنها اشاره شده می توان به شرکت‌های Bracade , Cisco , DELL EMC , DELL , F5 Networks , Intel , Fujitsu , PaloAlto , NetApp , VEEAM , SAP , NVidia , SuperMicro , HP Enterprise و Hitachi و شرکت امنیتی ترندمیکرو ( Trend Micro ) اشاره کرد.

شرکت VMware هم اکنون در تملک شرکت DELL و جزئی از کمپانی DELL Technology است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]