اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950915195050120

راه اندازی سرویس آنلاین ساخت اپلیکیشن موبایل گوگل

کد: 13950915195050120

https://goo.gl/TTl9sX

، تهران , (اخبار رسمی): راه اندازی سرویس آنلاین ساخت اپلیکیشن موبایل گوگل App Maker ، با قابلیت های عدم نیاز به دانش و تخصص فنی کد نویسی، کشیدن و رها کردن Drag and Drop از خاصیت های این سرویس آنلاین شد.

راه اندازی سرویس آنلاین ساخت اپلیکیشن موبایل گوگل

به گزارش اخبار رسمی به نقل از کانون تبلیغاتی کروشه، گوگل امروز اعلام کرد راه اندازی سرویس آنلاین ساخت اپلیکیشن موبایل گوگل App Maker ، با قابلیت های عدم نیاز به دانش و تخصص فنی کد نویسی، کشیدن و رها کردن Drag and Drop از خاصیت های این سرویس آنلاین شد.

گوگل مانند رقیب خود ماکروسافت با راه اندازی متعدد خدماتی مانند App Maker که برای هر کسی با هر سطح دانشی قابل توسعه و انجام است را به عنوان یک هدف درون سازمانی در راستای جلب رضایت و ارائه خدمات به کاربرانش قرار داده است.

این سرویس جدید که بر روی سرویس های ابری Cloud base راه اندازی شده، ویژگی های یک محیط توسعه را با قابلیت کشیدن و رها کردن به کاربر  می دهد و در مجموع امکان ساخت رابط کاربری و ارتباط با سایر سرویس های گوگل مانند نقشه های گوگل، مخاطبین و گروه و تقریبا هر سرویس که یک API ارائه می دهد را فراهم آورده است. پس از آن برنامه های ساخته شده بر روی زیرساخت خدمات گوگل اجرا می شود و مدیران IT همچنین می توانند آنها را دقیقا به همان شیوه Gmail، Drive و دیگر برنامه های کاربردی گوگل را مدیریت کنند.

مزیت اینجاست،گوگل معتقد است که کاربران نباید برای هر یک از خدمات در زیرساخت های خود سرور تهیه کند بلکه به آنها اجازه می دهد برای حل نیازهای بسیار خاص خود با توسعه برنامه ها بدون نیاز به استخدام یک توسعه دهنده و برنامه نویس از این سرویس استفاده کنند. البته کاربرانی که نیاز به توسعه داشته باشند می توانند به لطف ویرایشگر برنامه نویسی که در این سرویس آنلاین وجود دارد تغییرات خود را اعمال کنند و احساس یک IDE کامل و برجسته را داشته باشند.

سرویس آنلاین ساخت اپلیکیشن موبایل گوگل هم اکنون برای کاربران تجاری در دسترس قرار دارد.

گوگل همچنین اعلام کرد که در حال اضافه کردن برنامه های کاربردی و قابلیت ها و امکانات چند شرکت جدید به این سرویس آنلاین است تا به راحتی و خوبی یک سرویس آنلاین یکپارچه را بوجود آورد.

این گزارش برای اولین بار در ایران توسط شرکت تبلیغاتی کروشه در بخش دیجیتال مارکتینگ قرار داده شد لطفا نظرات خود را با ما در میان گذارید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون تبلیغاتی کروشه

گروهی هستیم که اگر چه از تاریخ شروع به کارمان به صورت یک تیم مستقل، با نام و نشانی جدید چندی بیش نمی‌گذرد اما تمامی اعضای کانون تبلیغاتی کروشه در بخش های مختص به خود، بیش از 10 سال فعالیت مستمر و حرفه ای داشته اند و با در کنار هم قرار گرفتن این افراد و همچنین تجربیات موثر آنان در بازار های مختلف ، به شما اطمینان می دهیم، بهترین ها را در کنار هم به نمایش خواهیم گذاشت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]