اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950925201515575

سلطانی فر: کشور ما از هر جهت قابلیت میزبانی بازیهای بزرگ دارد

حق پخش را برد برد دنبال می کنیم

کد: 13950925201515575

https://goo.gl/RenJf9

، تهران , (اخبار رسمی): وزیر ورزش و جوانان می گوید فوتبال مایه وحدت ملى است و شما نماد آن را در شادى جوانان و مردم هنگام صعود تیم ملى به جام جهانى مشاهد می کنید.

حق پخش را برد برد دنبال می کنیم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، مسعود سلطانی فر روز گذشته در دیدار با رییس و اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: فوتبال مایه وحدت ملى است و شما نماد آن را در شادى جوانان و مردم هنگام صعود تیم ملى به جام جهانى مشاهده می کنید.به برکت جمهورى اسلامى ،جوانان ایران در کنار پیشرفت هاى بزرگ هسته اى ، نانو تکنولوژى و المپیادهاى علمى و بسیاری از رشته های مختلف در ورزش و هنر هم سرآمد جهانى هستند.

وی ادامه داد:به نظر من هویت و شخصیت فوتبال نیاز به بازسازى مجدد دارد.به نظرم مباحث گسترده فساد و دعواهاى مدیریتى و حواشى بى پایان به شدت به شخصیت و وجهه فرهنگى فوتبال صدمه زده است باید این وضع اصلاح شود نباید اجازه دهیم تعدادى ورزشکار خاص و محدود و برخى تماشاگرنما فضاى فوتبال ما را مخدوش کند.
وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد:موضوع حق پخش را باید بصورت برد - برد با صداو سیما دنبال کنیم .راه ندادن دوربین ها به استادیوم در شان ورزش و فوتبال و مردم نیست این حق مردم و جوانان است که بتوانند بازى هاى مورد خود را نگاه کنند در یکى دو نوبت که با علی عسگرى رییس سازمان صدا و سیما صحبت کردم و امیدوارم به راهکار مناسبى برسیم و با رعایت منافع صدا وسیما ، منافع فوتبال و ورزش هم حفظ شود.
وی ادامه داد: فوتبال یک صنعت بزرگ است .وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال باید سازوکار این موضوع را ایجاد کنند اطلاع دارم فدراسیون برنامه استراتژیک بازاریابی را تهیه کرده است و امیدوارم به بزودى جنبه اجرایى پیدا کند در هرصورت کاهش دخالت دولت و افزایش حمایت و نظارت از بخش خصوصى و باشگاهها سیاست جدى ما خواهد بود.
وزیر ورزش و جوانان همچنین گفت:کشور ما از هر جهت توان میزبانى بازیهاى بزرگ را دارد. این موضوع نمادى از ثبات ، آرامش و اقتدار و امنیت جمهورى اسلامى است و پیام هاى خوب حتى سیاسى برای دنیا دارد و حداقل ان براى کشور بالا بردن استانداردهاى فنى و زیر ساختى است.
سلطانی فر در پایان افزود:به نظر من فوتبال و ورزش کشور نیازمند یک موزه است.در حال حاضر جام هاى استقلال و پرسپولیس از جام تخت جمشید تا امروز کجاست چگونه نگهدارى مى شوند؟ این موزه هم جمع آورى هویت و افتخارات ملى و هم فرصت خوبى براى انتقال فرهنگى و نسلى این افتخارات و اسناد است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش