کد: 13950928201846679

«پرفورمنس» آموزشى برای استفاده درست از لوازم خانگی اجرا شد

خودکشى ماشین ظرفشویى در مجتمع تجارى!

کد: 13950928201846679

https://goo.gl/OxJwIo

، تهران ، (اخبار رسمی): بهره گیرى از تکنولوژى چند سالى است در میان جامعه رواج پیدا کرده اما عدم آگاهى مردم از استفاده صحیح از تکنولوژى سبب شده تا خانواده ها با مشکلات زیادى مواجه شوند.

اهدای هدایای تبلیغاتی پریل به مردم
کودکان هم در این مراسم لذت کافی را بردند
حضور مردم از همه قشرها در این مراسم دیدنی بود
حضور مردم
تجمع مردم برای دیدن پرفورمنس
واکنش های مردم به اجرای این برنامه اموزشی
شادی مردم در حاشیه این مراسم
حضور نیروهای امدادی در ارگ تجریش و تعجب مردم
مردم بعد از آژیر در حال تماشای وقایع این نمایش آموزشی هستند
حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه در حاشیه این مراسم

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی شرکت مات، با آغاز کمپین استفاده صحیح از ماشین ظرفشویى،یک شرکت تولیدکننده شوینده تلاش دارد تا با حمایت از اقتصاد خانواده، نقش موثرى در حفظ محیط زیست و انرژى هاى طبیعى داشته باشد.
بر همین اساس، اجراى یک پرفورمنس آموزشى- تبلیغاتى در مجتمع ارگ تجریش با دستمایه قراردادن خودکشى یک ماشین ظرفشویى با نام «دیشى» مد نظر قرار گرفت و با همراه کردن صدها مخاطب در این مجتمع، تلاش شد تا مصرف کننده ایرانى را با این کمپین همراه کند.
رحیم شیورى، مدیر مارکتینگ شرکت هنکل در ایران در این خصوص، گفت: براساس تحلیل شرکت هنکل در ایران، عدم آگاهى مردم از استفاده صحیح از لوازم خانگى و به خصوص ماشین‌هاى ظرفشویى سبب شده تا علاوه بر مصرف بى رویه آب و برق که گنجینه دنیاى کنونى است، خسارت‌هاى بسیارى به ماشین‌هاى ظرفشویى وارد شود که رابطه مستقیمى با ضربه به اقتصاد خانواده دارد.
شیورى افزود: کمپین استفاده صحیح از لوازم خانگى و مواد شوینده با کیفیت و مجاز از امروز آغاز شده به مدت 8 ماه ادامه خواهد یافت وکاراکترها و شخصیت‌هاى انیمیشنى با هدف آموزش و آگاه ساختن مردم طراحى شده و پیش بینى مى‌کنیم این کمپین و نحوه اجراى آن با استقبال خوب مردم مواجه شود.
مدیر مارکتینگ هنکل در ایران ادامه داد: تعداد زیادى از مردم و اهالى رسانه در آغاز این کمپین و نمایش، ما را همراهى کردند و امیدواریم بتوانیم با حمایت و همراهى مردم و رسانه‌ها نقش موثرى در حفظ محیط زیست و اقتصاد خانواده ایرانى داشته باشیم.

وی تاکید کرد: مسوولیت اجتماعى ما به عنوان یک برند محبوب بین المللى ایجاب مى کند تا حامى سیاره عزیزمان و خانوار ایرانى باشیم.
گفتنى است «فلش ماب» ساخته شده با نام «ماریا و دیشى» توانست مخاطبان بسیارى را غافلگیر و جذب کند.

همچنین انتشار این ویدئو در فضاى مجازى نیز با استقبال بسیارى مواجه شد تا به زودى در خانه هر ایرانى «ماریا و دیشى» حضور داشته باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. مات با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد. این کانون با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان نهایی، راه حلی یکپارچه و جامع را برای پاسخگویی به خواسته های بازارهای داخلی و خارجی فراهم می سازد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.