کد: 13950929202835757

رییس شورای شهر تهران برای کاهش ترافیک ایام منتهی به اعیاد پیشنهاد کرد

افزایش یک ساعت به ساعت کار مترو

کد: 13950929202835757

https://goo.gl/BAvbeX

، تهران ، (اخبار رسمی): رییس شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد داد که در اعیاد و ایامی که جشن های مذهبی و ملی محسوب می شوند ساعات کار مترو تهران یک ساعت افزایش یابد.

افزایش یک ساعت به ساعت کار مترو

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران مهدی چمران در سیصد و سیزدهمین جلسه شورا با اشاره به ترافیک اعیاد مذهبی و جشن های سنتی و ملی گفت: متاسفانه ما در شب هایی که منتهی به اعیاد است با مشکل ترافیک مواجهیم از اینرو پیشنهاد می کنیم به ساعات کار مترو یک ساعت اضافه شود.

وی ادامه داد: ساعات کار اتوبوسرانی تا پاسی از شب ادامه دارد ولی به واسطه اهمیتی که مترو در حجم بیشتر جابجایی مسافران دارد می بایست در چنین روزهایی یک ساعت به ساعت کار مترو اضافه شود.
رضا تقی پور نیز پیشنهاد افزایش ساعت کار وسایل حمل و نقل عمومی را ارائه داد و گفت: در آستانه شب یلدا به یقین با مشکل ترافیک مواجحه خواهیم بود و می بایست افزایش ساعات کار وسایل حمل و نقل عمومی در همین چند روزه نیز اتفاق بیافتد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شورای اسلامی شهر تهران

شورای اسلامی شهر تهران جایگاهی حقوقی است که 31 عضو آن از طریق رای مستقیم مردم انتخاب می شوند. وظیقه شورای شهر قانون گذاری و نظارت بر عملکرد مدیریت شهری را بر عهده داشته و یکی از مهمترین وظایف موردی آن انتخاب شهردار برای مدت 4 سال است.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.