به دلیل یک عمر فعالیت در عرصه دوبله صورت گرفت

تقدیر مدیر شبکه مستند از ناصر ممدوح

کد: 13950929203376024

https://goo.gl/97I3YD

، تهران ، (اخبار رسمی): سیدسلیم غفوری مدیر شبکه مستند سیما، پس از پخش مستند پرتره ناصر ممدوح با عنوان «مرد لبخند» از این شبکه، از این پیشکسوت شناخته شده عرصه دوبله قدردانی کرد.

تقدیر مدیر شبکه مستند از ناصر ممدوح

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، همزمان با میلاد پیامبر (ص) مستند پرتره ناصر ممدوح با نام «مرد لبخند» تولید جدید شبکه مستند سیما برای اولین بار روی آنتن رفت و یکشنبه 28 آذر سیدسلیم غفوری مدیر شبکه مستند در نشستی از ممدوح به پاس سالها فعالیت در عرصه دوبله تقدیر کرد.
غفوری در این نشست با ابراز تشکر از استاد ممدوح به پاس همراهی برای ساخت این اثر و یاد کردن از گویندگی ایشان در مستندهای ماندگار به ویژه مستندهای علمی، اعلام کرد شبکه مستند ساخت مستند پرتره از دوبلورها را ادامه می دهد و برای معرفی اساتید این رشته، نگاه و انگیزه جدی دارد.
علیرضا نوروزی مدیر مالی و ابوالقاسم ناصری مدیر گروه تولید شبکه نیز در این نشست حضور داشتند و ناصری از این نکته سخن گفت که همواره با کارهای ممدوح خاطره داشته و به خصوص سریال «جزیره اسرارآمیز» را به خاطر صدای خوب ایشان دنبال می کرده است.
استاد ممدوح نیز در سخنانی بیان کرد گرچه ابتدا وقتی پیشنهاد ساخت چنین مستندی به او داده شده بود، پیشکسوتان دیگر را ارجح دانسته بوده اما اکنون خرسند است که راضی به تولید «مرد لبخند» شده و اینگونه مستند ماندگاری از آثار او باقی مانده است.
ابوالفضل توکلی کارگردان این مستند که پیش از این پرتره های دیگری را نیز درباره اساتیدی چون جلال مقامی و ایرج رضایی تولید کرده بود، به ابراز خرسندی همکاران ممدوح از ساخت این مستند اشاره کرد که نشان دهنده جایگاه خوب او در بین همکارانش به حساب می آید.
«مرد لبخند» جمعه سوم دی ماه از شبکه مستند سیما بازپخش خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که بعنوان روابط‌عمومی نظام ایفای نقش می‌کند، بمنظور حصول به نظام ارتباطی جامع و پویا،برقراری و تنظیم ارتباطات و مناسبات کارآمد درون و برون سازمانی،تدارک بسترهای لازم برای تسهیل جریان تعامل متقابل این رسانه با جامعه مخاطبان در سطح داخل و خارج از کشور،از ساختار مناسبی برخوردار است و روابط‌ عمومی سازمان صداوسیما از جمله عناصر مهم ساختار این رسانه است.

منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.