ویژه برنامه «راه و بیراه» در میدان امام حسین (ع)

کد: 13951006207756015

https://goo.gl/8jqEMk

، تهران ، (اخبار رسمی): معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 12 شهرداری تهران از اجرای برنامه ورک شاپ هنری با عنوان «راه و بیراه» با موضوع بصرت افزایی در میدان امام حسین (ع) خبر داد.

ویژه برنامه «راه و بیراه» در میدان امام حسین (ع)

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، محمدعلی قندهاری نیا معاون امور اجتماعی  و فرهنگی منطقه 12 شهرداری تهران اضافه کرد: با توجه به اینکه روز 9 دی با عنوان روز بصیرت نامگذاری شده است برنامه ورک شاپ هنری « راه و بیراه » ،روز پنجشنبه 9 دی با استفاده از ظرفیت شمسه با حضور 60 هنرمند در رشته های مختلف هنری با موضوع بصیرت افزایی و اهداء لوح تقدیر و هدایا به افراد برگزیده در میدان امام حسین (ع) برگزار خواهد شد.

وی افزود : اجرای نمایش ( 3d map) با موضوع بصیرت بعد از نماز مغرب وعشاء روز هشتم و نهم دیماه  در میدان امام حسین (ع) اجرا می شود.

به گفته قندهاری نیا، همچنین برگزاری 10 مراسم سخنرانی ونشست جمعی با موضوع بصیرت افزایی در سطح مساجد و امامزاده های سطح منطقه از دیگر برنامه های این روز است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت امور اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران

معاونت اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران یکی از مهمترین معاونت های شهرداری تهران است که وظیفه اجرای سیاست های کلان شهری در حوزه اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران را بر عهده دارد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.