اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951007208665755

نمایشگاه اختصاصی ایران در کنیا برگزار می‌شود

عرضه جهانی کالاهای گروه ساختمانی در بهمن‌ماه

کد: 13951007208665755

https://goo.gl/oLIVvN

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در نایروبی پایتخت کنیا 15 تا 18 بهمن سال جاری برگزار می‌‌شود.

عرضه جهانی کالاهای گروه ساختمانی در بهمن‌ماه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، این نمایشگاه قرار است در گروه‌های کالایی ساختمانی به‌ویژه کاشی و سرامیک، شیرآلات و اتصالات، سرویس‌های بهداشتی، صنعت برق، لوستر، کلید، پریز و کابل برق، لوله پلیکا و اتصالات، سیمان و کلینکر، شیشه‌های ساختمانی، پوشش سقف‌های شیرانی، محصولات سلولزی، بهداشتی و شوینده و دارو و تجهیزات پزشکی برگزار شود.

بر پایه این گزارش، منسوجات، پوشاک، موکت، فرش ماشینی و قالیچه دستباف، خدمات فنی و مهندسی، لوازم‌خانگی و اداری، فراورده‌ها و تجهیزات صنعت نفت، محصولات پتروشیمی، خودرو، قطعات و ملزومات، صنایع و مواد غذایی، ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی و باغداری، صنایع بسته‌بندی و متالوژی نیز از دیگر گروه‌های کالایی این نمایشگاه است.

سازمان توسعه تجارت پیش‌ازاین و در اواخر مردادماه سال جاری نیز در راستای گسترش روابط اقتصادی ایران و کنیا، هیاتی تجاری و بازاریابی را به این کشور آفریقایی اعزام کرده بود.

بر اساس این گزارش اهمیت انتخاب کنیا ازآنجاست که این کشور به‌عنوان صنعتی‌ترین و مهم‌ترین کشور شرق قاره آفریقا، دروازه ورود به بسیاری از کشورهای مجاور محسوب می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ایران، به دنبال توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش است. این سازمان با برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی و با به بکارگیری فناوری نوین همواره سعی دارد با برنامه ریزی سیاستگذاری، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]