کد: 13951008209315735

رتبه دوم وزارت علوم در نظام اداری کشور

کد: 13951008209315735

https://goo.gl/1uiSqx

، تهران ، (اخبار رسمی): دبیرخانه مرکزی وزارت علوم در میان دبیرخانه های نظام اداری کشور مقام دوم را کسب کرد .

رتبه دوم وزارت علوم در نظام اداری کشور

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت علوم ،براساس بررسی های کارشناسی معاونت پشتیبانی و تحول اداری ریاست جمهوری، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به سبب تلاش برای حذف تدریجی کاغذ، بهبود فرایندها، سرعت و سهولت در گردش مکاتبات و بکارگیری فناوری های نوین طی یک سال اخیر، مقام دوم را بین وزارتخانه ها و سازمان های کشور کسب کرد.

 همایش مدیران فناوری اطلاعات و دبیرخانه های نظام اداری کشور که  با حضور کلیه وزارتخانه ها ،سازمان ها، استانداری ها،دانشگاهها و موسسات آموزش عالی برگزارشد.همچنین در این همایش از سند تحول مکاتبات اداری کشور رونمایی شد.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

لازم است در هر زمان تحلیل دقیق و صحیحى از وضعیت و جایگاه تاریخى آموزش عالى داشته باشیم. این علم و آگاهى به دلیل اینکه براى تعیین نحوه و خط مشى حرکت آتى این بخش ضرورى است، موجب وحدت نظر و تحلیل همگان با دست‏اندرکاران آموزش عالى کشور مى‏شود. ما براى سهولت، تاریخ آموزش عالى ایران را به سه دوره باستانى، میانى و اخیر یا معاصر تقسیم نموده‏ایم. بر مبناى اطلاعات در دست، در زمان داریوش، مدرسه پزشکى «سائیسم» جهت تربیت طبیب با کتابخانه‏اى معتبر دایر بوده است. مجمع علمى همدان نیز در آن زمان با 100 نفر عالم و دانشمند به فعالیت مشغول بوده است. علاوه بر اینها از فرهنگستان اردشیر نیز در شهر سارد ذکر به میان آمده است. مدارس دوره ساسانى مثل ریواردشیر به انتقال معارف آن عصر و تربیت دانشمند مشغول بوده‏اند. شاخص‏ترین سابقه آموزشى موجود و در دسترس در دوران باستانى را مى‏توان تشکیل و تأسیس مدرسه «جندى شاپور» در شرق محل فعلى شوش توصیف نمود. این مدرسه که 500 سال عمر کرده، پایدارترین مدرسه عالى در تاریخ ایران بوده است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.