اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951011211445441

جشنواره زمستانی از 13 دی آغاز می شود

فروش محصولات ایران خودرو با مدل96

کد: 13951011211445441

https://goo.gl/vgCZod

، تهران , (اخبار رسمی): گروه صنعتی ایران خودرو در جشنواره زمستانی امسال، برای نخستین بار محصولات خود را سه ماه قبل از شروع سال جدید، با مدل 96 به بازار عرضه خواهد کرد.

فروش محصولات ایران خودرو با مدل96

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایران خودرو ، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: جشنواره زمستانی فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از دوشنبه 13 دی ماه ماه آغاز و خودروهایی که در این طرح عرضه می شوند،‌ با مدل سال 1396 شماره گذاری خواهند شد.

مصطفی خان کرمی به اخذ مجوز گروه صنعتی ایران خودرو از پلیس راهور ناجا در این خصوص اشاره کرد و با تشکر از همکاری های راهنمائی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: تغییر مدل محصولات مطابق سایر خودروسازان جهانی از چند ماه پیش از سال امر مهمی بود که با همکاری راهور ناجا و خودروسازان برای اولین بار بوقوع پیوست.

خان کرمی افزود: جشنواره زمستانی فروش محصولات ایران خودرو از 13 دی ماه و با عرضه اغلب محصولات آغاز خواهد شد و تمامی محصولات عرضه شده این جشنواره با مدل سال 96 شماره گذاری خواهند شد.

وی اظهار کرد: با ارائه طرح های متنوع فروش در جهت تامین خواسته ها و سلائق اقشار مختلف، سعی کرده ایم شرایطی را ایجاد کنیم تا هموطنان عزیز با هر میزان توان مالی، بتوانند از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو بهره مند شوند و نمایندگی های مجاز شرکت ایران خودرو آماده انجام فرآیندهای ثبت نام از مشتریان گرامی و عرضه خودرو با قیمت های مصوب بوده و مجاز به فروش با قیمت هایی فراتر از قیمت مصوب کارخانه نخواهند بود.

خان کرمی از تلاش های صورت گرفته در زنجیره تامین، کیفیت، بخش های تولید و فروش گروه صنعتی ایران خودرو نیز تقدیر و تشکر کرد و افزود:با تلاش و همراهی آنها اجرای طرح های مختلف فروش، با استقبال هموطنان عزیز از محصولات ایران خودرو مواجه شده است. امیدواریم  با برنامه های توسعه محصول و به کارگیری تکنولوژی های جدید در جهت ارتقای کیفیت محصولات، نسبت به جلب رضایت بیشتر مشتریان قدم برداریم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران خودرو

شرکت ایران‌خودرو (سهامی عام) در مرداد ماه سال 1341 با سرمایه 100 میلیون ریال تاسیس شد. تولید اولیه شرکت، اتوبوسهای معروف به «ال‌پی» بود که شاسی آن از آلمان وارد می شد و با نصب اتاق بر روی آن در کارخانه شمالی فعلی شرکت ایران‌خودرو مونتاژ می گردید. در ادامه این شرکت به تولید محصولاتی مانند پیکان، پژو 405 ، پژو پارس ELX ، سمند ال ایکس، سمند سریر و سورن، تندر90، رانا و دنا پرداخت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]