کد: 13951012212095706

رونمایی از بسته جدید در ششمین همایش بانکداری الکترونیکی

فینوتک مسیر مالی شرکت‌ها را هموار می‌کند

کد: 13951012212095706

https://goo.gl/uF3VPO

، تهران ، (اخبار رسمی): شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا در ششمین همایش بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت از بسته فینوتک خود رونمایی می‌کند.

فینوتک مسیر مالی شرکت‌ها را هموار می‌کند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، در این بسته ، سرویس‌های مخصوص بانکداری باز در اختیار کسب و کارهای فعال در این حوزه قرار خواهد گرفت.

رونمایی از فینوتک رونمایی از ۱۲ سرویس بانکی است که با استفاده از آنها کسب و کارهای مختلف، کسب و کارهای بزرگ ونوپا، بسته به فعالیتشان می‌توانند به صورت مستقیم بخشی از فعالیت‌های مالی خود را انجام دهند.
این سرویس‌های مختلف که بر بستر API به کسب و کارهای مختلف ارائه می‌شود، امکان انجام عملیات بانکی را در خارج محصولات اختصاصی بانک‌ها به صاحبان کسب و کارها و فعالان استارت‌آپ‌ها می‌دهد. کلیه این خدمات در چارچوب ضوابط قانونی و تحت نظارت بانک مرکزی و با رعایت استانداردها و پروتکل‌های امنیتی انجام می‌شوند.
ارائه این خدمات نشان‌دهنده بازشدن چارچوب بسته بانکداری و ارائه پلتفرمی برای مشارکت بانک‌ها با دیگر بازگران صنعت مالی و بانکی است.
مدیر توسعه کسب و کار فینوتک، مهسا خمیسی، در خصوص چگونگی انتخاب این سرویس‌ها و ارائه آنها گفت:« این ۱۲ سرویس براساس تحقیقات بازار انتخاب و ارائه شده‌اند، مسلم است که این سرویس‌ها تمامی نیازهای کسب و کارها را تامین نمی‌کند اما بررسی‌ها و تحقیقات ما روی کسب و کارهای مختلف و بازار نشان داده است که این سرویس‌ها می‌تواند بخش عمده‌ای از نیازهای کسب و کارهای موجود در بازار همچنین کسب و کارهای نوپا را پوشش دهد.»
در این سرویس‌ها که در روز دوم همایش بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت توسط شرکت ارتباط فردا رونمایی می‌شوند نوعی از دسترسی به اطلاعات مالی و انجام عملیات مالی بر اساس دو پیش‌شرط برای کسب و کارها فراهم خواهد شد اولین پیش شرط استفاده از اطلاعات تنها در صورت اجازه صاحبان اطلاعات و پیش شرط دوم نیز آماده بودن بستر فنی و امنیتی مناسب برای پیاده سازی سرویس‌ها است.
خمیسی در خصوص چگونگی ارائه این سرویس‌ها به کسب و کارها گفت:« پس از معرفی بسته محصول فینوتک در روز دوم همایش بانکداری الکترونیکی این ۱۲ سرویس روی وب‌سایت فینوتک عرضه می‌شود و در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.»
بسته محصولات فینوتک روز دوم همایش، ۱۴ دی ماه ساعت ۱۴:۳۰ در طبقه B1 سالن ۶ مرکز همایش‌های برج میلاد رونمایی خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا

ما در ارتباط فردا تفکر چابک را به خدمت گرفته‌ایم که محصولاتی عالی و مشتریانی خوشحال داشته باشیم. در ارتباط فردا تلاش می‌کنیم پلتفرمی فراهم کنیم که همه برنامه‌نویس‌ها بتوانند محصولات هیجان‌انگیزی تولید کنند. ما با کمک محصولاتی که ارائه می‌کنیم تلاش می‌کنیم به مشتریان‌مان در جنگل انبوه اطلاعات کمک کنیم که بتوانند قدرت داده‌ها را به خدمت بگیرند. ما تلاش می کنیم ابزارهای متنوعی برای استفاده از روش‌های مختلف پرداخت فراهم کنیم؛ چه نقد، چه غیرنقد. برخی تصور می‌کنند کانال‌های مختلف در حال رشد و توسعه هستند؛ در بانکداری ما کانال‌های مختلف نداریم و همه آنها یک کانال هستند و قرار است دسترسی به خدمات متنوع بانکی را فراهم کنند. بنابراین توسعه کمی ابزارهای متنوع هرگز رویکرد مناسبی نیست و ما تلاش می‌کنیم به شکل بهینه از کانال‌های مختلف استفاده کنیم. نوآوری هسته ارتباط فرداست و همه چیز گرد نوآوری شکل گرفته است. برای همین در ارتباط فردا تلفن همراه، اپلیکیشن‌های تلفن همراه، تجربه کاربری از اهمیت زیادی برخوردار هستند. ما تلاش کرده‌ایم این طرز فکر را در معماری و دکوراسیون ساختمان ارتباط فردا هم پیاده کنیم و فضای کاری فراهم کنیم که تسهیل کننده نوآوری باشد. با همین منطق است که ارتباط فردا حامی بسیاری از رویدادهای نوآورانه مانند لین‌استارتاپ ماشین شده است. ما شرکتی هستیم که آمده در فضای جدید فناوری‌های مالی به فردا فکر کند در «ارتباط فردا» تصور می‌کنیم در فردایی که فاصله زیادی با ما ندارد، بانکداری دیجیتال و فناوری‌های مالی تصور ما از تراکنش را به کلی تغییر خواهند داد. شرکت «ارتباط فردا» با این نگاه شکل گرفته است و در مسیر تحول همگام با دنیای جدید قرار دارد.

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.