اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951020217985833

محک در کنفرانس تبادل تجربیات سازمان‌های بیمارمحور

کد: 13951020217985833

https://goo.gl/RMO1Do

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل محک به عنوان سخنراندر کنفرانس تبادل تجربیات سازمان‌های بیمارمحور کشورهای خاورمیانه، آفریقا و اروپای شرقی (EEMEA-(EEPO که توسط شرکت دارویی روش (ROCHE) از 13 تا 14 دسامبر 2016 در شهر کازابلانکا مراکش برگزار شد، شرکت کرد و به سخنرانی با موضوع «ظرفیت اجتماعی در سازمان‌های مردم‌نهاد» پرداخت.

محک در کنفرانس تبادل تجربیات سازمان‌های بیمارمحور

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک، این کنفرانس که با هدف گردهمایی سازمان‌های بیمار محور و برای به اشتراک گذاشتن ایده‌ها، تجارب و تبادل نظر درخصوص مسایل کلیدی برنامه‌ریزی شده است، با دو پانل تخصصی، 10 سخنرانی و 74 نماینده از 37 سازمان مختلف همراه بود. بیان چالش‌های پیش‌روی سازمان‌های بیمارمحور منطقه، بررسی راه‌حل‌های ممکن برای آن و گفتگو در زمینه حقوق بیماران درحوزه‌های درمانی از جمله محورهای این گردهمایی بود.
ارائه بالاترین سطح کیفی و به‌روزترین خدمات درمانی و رفاهی به کودکان مبتلا به سرطان همواره از دغدغه‌های محک است. بر همین اساس حضور در رویدادهای تخصصی جهت ارتقای دانش و مهارت مدیران و متخصصان این مؤسسه خیریه از طریق آشنایی با شیوه‌های کاری سازمان‌های مشابه در منطقه و جهان از جمله اقداماتی است که نیل به این هدف را ممکن می‌کند. همچنین مشارکت در مجامع بین‌المللی زمینه به اشتراک‌گذاری تجربیات و ایجاد ظرفیت برای تعاملات تخصصی در جهت اهداف سازمان و بهبود عملکرد را ممکن می‌سازد.  
 
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]