رییس اورژانس کاشان خبر داد

اعزام آمبولانس برای حادثه اتوبان کاشان

کد: 13951025219365730

https://goo.gl/DStB3B

، تهران ، (اخبار رسمی): ساعت 16 و 25 دقیقه عصر دیروز، حادثه واژگونی خودروی سواری در فاصله 25 کیلومتری کاشان در محور قم-کاشان به اورژانس 115 کاشان اطلاع داده شد که بلافاصله دو دستگاه آمبولانس اورژانس و هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

اعزام آمبولانس برای حادثه اتوبان کاشان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت، محمد حسین مکی ،رییس اورژانس کاشان این خبر را اعلام کرد و گفت: در این حادثه، ۶ نفر از سرنشینان خودرو مصدوم شدند که به بیمارستان شهیدبهشتی کاشان منتقل شدند و در حال حاضر 4 نفر از آنها آماده ترخیص هستند و 2 نفر دیگر نیز پس از اطمینان از سلامت کامل، ترخیص خواهند شد.

وی تصریح کرد: در این حادثه حسین هاشمی 33 ساله، شهریار هاشمی با 2 سال و 8 ماه سن، نازنین نخعی 30 ساله، کیانا نخعی 14 ساله با آمبولانس اورژانس و اشرف رضوانی 58 ساله و محمد نخعی با 61 سال سن، با آمبولانس هلال احمر به بیمارستان منتقل شدند.

مکی یادآور شد: اکثر این مصدومان از ناحیه سر و گردن مصدوم شدند اما اقدامات درمانی لازم برای آنها انجام شد

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.