کد: 13951026221035807

با همکاری یک شرکت ایتالیایی

نوآوری در طراحی کفش ملی در دستور کار است

کد: 13951026221035807

https://goo.gl/Dz9gHt

، تهران , (اخبار رسمی): هلدینگ آتیه صبا با شرکت ایتالیایی صرفا در قالب مشاوره طراحی با هدف آغاز تولید برای تحقق اقتصاد مقاومتی در مجموعه کفش ملی همکاری می کند.

نوآوری در طراحی کفش ملی در دستور کار است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری، احمدرضا نیک کار،مدیر عامل هلدینگ صبا این خبر را اعلام کردو گفت: حضور این شرکت در کنار مجموعه کفش ملی، برای خرید تکنولوژی و محصول نیست، بلکه برای نهادینه سازی در حوزه بازاریابی و تغییر رویکرد مشتری ایرانی نسبت به این برند قدیمی است.
وی ادامه داد: ارتقای تنوع مدل های کفش ملی باعث می شود خریداران ایرانی ضمن برخورداری از سلیقه در طراحی جدید و اطمینان به نشان تجاری داخلی، تولید ملی را تقویت و به اشتغالزایی و فعال سازی کارخانه ها در حوزه کفش و پوشاک کمک کنند.
وی با بیان اینکه در علم بازرگانی، زنده کردن یک نشان تجاری مُرده، بسیار سخت تر از ساختن یک نشان تجاری جدید است، تصریح کرد: تقویت تولید و نشان تجاری "فیل" اولین رویکرد مجموعه آتیه صبا است تا تغییری بنیادین در ساختار این سازمان ایجاد شود و اطمینان ایرانیان به این محصول داخلی بالا برود.
نیک کار، با بیان اینکه مجموعه کفش ملی در سال ۱۳۵۲ بیش از ۱۱ هزار کارمند و کارگر داشته است، افزود: با توجه به سیاست گذاری های جدید و نهادینه کردن فرهنگ تولید و نگاه علمی به بازار، این مجموعه تولیدی سیاست طراحی های کاربردی، مخاطب محور و ایجاد انگیزه خرید برای مشتریان داخلی در قالب راه اندازی خطوط تولید داخلی را در دستور کار خود قرار داده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صندوق بازنشستگی کشوری

پس از تصویب قانون استخدام کشوری در تاریخ 31/3/1345 به موجب ماده 70 قانون مزبور اداره کل بازنشستگی با کلیه دارائی و موجودی صندوق بازنشستگی و اسناد و اوراق و بودجه وتعهدات خود از وزارت دارائی منتزع و تابع سازمان اموراداری واستخدامی کشور گردید و براساس اصلاحیه ماده مذکور از اول سال 1354 صندوق بازنشستگی کشوری به صورت موسسه ای مستقل وابسته به سازمان اموراداری و استخدامی کشور تشکیل گردید . با ادغام سازمانهای اموراداری و استخدامی کشور و برنامه وبودجه در تاریخ 11/12/1378و تشکیل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، صندوق بازنشستگی کشوری نیز یکی از موسسات تابعه این سازمان شد ، با تصویب قانون نظام جامع رفاه وتامین اجتماعی در تاریخ 21/2/1383 و به موجب تبصره 2 ماده 17 این قانون ، صندوق بازنشستگی کشوری از سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور منتزع و تابع وزارت رفاه وتامین اجتماعی گردید و توسط صندوق بازنشستگی کشوری اداره می شود.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.