کد: 13951028222396044

موفقیت پتروشیمی جم درجایزه ملی مدیریت انرژی

کد: 13951028222396044

https://goo.gl/XN9yB1

، تهران ، (اخبار رسمی): شرکت پتروشیمی جم موفق به دریافت تندیس انرژی، تقدیرنامه مدیر برتر انرژی و گواهینامه شاخص سیستم مدیریت انرژی برتر در دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی شد.

موفقیت پتروشیمی جم درجایزه ملی مدیریت انرژی

به گزارش اخبار رسمی به نقل ازروابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی با برگزاری مراسم اختتامیه  در سالن همایش‌های مرکز مطالعات بهره‌وری و با حضور مقامات مسئول در حوزه انرژی و نمایندگان شرکت‌های برتر در این دوره از رقابت‌ها رسماً به کار خود پایان داد.

 در این دوره، جایزه ملی مدیریت انرژی که با حضور قریب به 90 شرکت فعال در حوزه صنایع انرژی‌بر برگزار گردید، شرکت پتروشیمی جم با دریافت تندیس و سه لوح تقدیر، پیشتاز دریافت جوایز این دوره معرفی شد.
جایزه ملی مدیریت انرژی که با هدف ترویج استانداردهای سیستم مدیریت انرژی و معیارهای مصرف بهینه انرژی، توسعه فرهنگ دستیابی به اهداف سازمانی با استفاده از مفاهیم مدیریت انرژی و همچنین ایجاد انگیزه نزد صاحبان صنایع مختلف جهت انجام فعالیت در این خصوص توسط سازمان مدیریت صنعتی طراحی شده است. با جلب همراهی و همکاری شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، سازمان بهره‌وری انرژی ایران، ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان ملی استاندارد ایران برای دومین سال پیاپی برگزار شد.
تیم مدیریت انرژی پتروشیمی جم، به منظور ارزیابی اقدامات انجام گرفته از زمان تأسیس این واحد و شناسایی رتبه انرژی پتروشیمی جم در میان دیگر صنایع انرژی‌بر، برای نخستین‌بار در سال جاری اقدام به حضور در این مراسم کرد. 
بدین منظور، در مرداد ماه سال جاری اظهارنامه شرکت در جایزه ملی مدیریت انرژی به ثبت دبیرخانه مربوطه رسید و پس از انجام ارزیابی اولیه و احراز شرایط، هماهنگی لازم جهت انجام مرحله دوم ارزیابی و حضور ارزیابان در سایت مجتمع انجام گرفت.
 لذا، در مهرماه سال جاری، گروه ارزیابان به مدت سه روز به بررسی سیستم مدیریت انرژی، گزارشات فنی واحد انرژی و مستندات انرژی پرداختند و گزارش پایانی ایشان در سالن جلسات شرکت به سمع و نظر مدیریت عامل شرکت رسید.
در طی مراسم اختتامیه دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی که به منظور تقدیر از شرکت‌های برتر در حوزه انرژی برگزار شد، مسئولان حاضر در سالن ضمن تشکر از شرکت‌های حاضر، به تشریح وضعیت موجود انرژی کشور و آخرین دستاوردهای بدست آمده در این حوزه پرداختند.
 در این مراسم، قزلباش، مدیرکل دفتر نظارت بر استاندارد خدمات و معیارهای مصرف انرژی، به ارائه گزارش کمیته اجرایی برگزاری جایزه ملی مدیریت انرژی پرداخته و سپس فلاحتیان، معاون  وزیر نیرو در امور برق و انرژی، و ایرانمنش، رئیس مرکز مطالعات بین‌المللی انرژی، به ایراد سخنرانی پرداختند. 
در پایان از نمایندگان واحدهای برتر انرژی جهت اخذ گواهینامه دعوت به عمل آمد که  کرمانی و شیری به نمایندگی از شرکت پتروشیمی جم در این مراسم حضور یافتند و مراتب موفقیت شرکت پتروشیمی جم به آنها اطلاع داده شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پتروشیمی جم

شرکت پتروشیمی جم که به اختصار JPC نامیده می شود یکی از بزرگترین واحدهای تولید الفین در جهان، یکی از طرح های توسعه ای شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در سال 1378 در منطقه آزاد پتروشیمی پارس در عسلویه بوده‌است که عمدتا به منظور تولید الفین ها و پلی اتیلن های سبک خطی و سنگین تاسیس گردیده است.

منتشر شده در سرویس:

نفت، نیرو و انرژی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.