اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951030223205797

به دنبال فروریختن ساختمان پلاسکو

تردد در خیابان‌های جمهوری و فردوسی ممنوع شد

کد: 13951030223205797

https://goo.gl/svuuhQ

، تهران , (اخبار رسمی): محدودیت‌های طرح ترافیکی در خیابان‌های فردوسی و جمهوری اسلامی در پی حریق گسترده در ساختمان پلاسکو بر قرار است.

ممنوعیت تردد در خیابان‌های جمهوری و فردوسی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی ،سرهنگ محمد رازقی ،رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در این باره گفت: به دنبال حریق گسترده در ساختمان پلاسکو و انجام عملیات اطفای حریق عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی با حضور در محل و به منظور تسهیل در عملیات آتش نشانان محدودیت‌های ترافیکی را در این محدوده اعمال کردند.

وی اضافه کرد: بر همین اساس تردد کلیه وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال خیابان فردوسی از میدان امام خمینی به سمت شمال ممنوع است.

رازقی افزود: همچنین در مسیر غرب به شرق خیابان جمهوری نیز از تقاطع دانشگاه محدودیت تردد اعمال شده است و در مسیر شرق به غرب نیز محدودیت تردد از خیابان حافظ اعمال شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: این محدودیت تا زمان اطفای کامل حریق و ایمن سازی محل ادامه داشته و شهروندان ضمن پرهیز از تردد غیر ضروری در نقاط مرکزی تهران می‌توانند از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه