کد: 13951102223940011

واگذاری امور به خارج از شرکت چه مزایایی دارد

کاهش هزینه و افزایش بهره وری با برون سپاری

کد: 13951102223940011

https://goo.gl/Pdp6fn

، تهران ، (اخبار رسمی): برون‌سپاری به دلایلی از جمله مقرون‌به‌صرفه بودن، افزایش بهره‌وری و دسترسی به نیروهای ماهر این روزها مورد توجه کسب‌و‌کارهای زیادی در سرتاسر دنیا قرار گرفته است.

از جمله فرآیندهایی که اغلب برون سپاری می شود مدیریت تماسهاست.

برون سپاری یعنی سپردن بخشی از فعالیت‌ها و فرآیندهای شرکت یا کسب و کارتان به واحدی خارج از شرکتتان که به طور تخصصی و با بهترین و به روزترین کیفیت آن سرویس را عرضه می کند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت دفترشما، برون سپاری یا outsourcing چیست و چه مزایایی دارد، این روزها یکی از واژه های بسیار پرکاربرد در حوزه کسب و کار «برون سپاری» یا outsourcing است. اما برون‌سپاری چیست و چرا روز به روز کسب و کارهای بیشتری به آن روی می آورند.

برون سپاری دقیقا به چه معناست

برون سپاری یعنی سپردن بخشی از فعالیت‌ها و فرآیندهای شرکت یا کسب و کارتان به واحدی خارج از شرکتتان که به طور تخصصی و با بهترین و به روزترین کیفیت آن سرویس را عرضه می کند.

چه بخشی از کار را می توان برون سپاری کرد

از جمله فرآیندهایی که شرکت ها برون سپاری می کنند می توان به پردازش تراکنش، مدیریت تماس ها، پشتیبانی مشتریان و بازاریابی و فروش اشاره کرد.

برون سپاری چه مزیت هایی دارد

برون سپاری چندین مزیت دارد و به همین دلیل بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها در سرتاسر دنیا از آن استقبال کرده اند و پس از مدتی استفاده آزمایشی، برون سپاری را سیاست ثابتی در انجام امور خود قرار داده اند.

مقرون به صرفه است

بارزترین و ملموس ترین مزیت برون سپاری صرفه جویی در هزینه هاست. اما معمولا هر گاه صحبت از قیمت پایین می شود، ممکن است این نگرانی پیش آید که نکند کیفیت نیز تحت تأثیر نامطلوب کاهش هزینه قرار گیرد. مگر نه این که از قدیم گفته‌اند «هر چقدر پول بدهی همان قدر آش می خوری»؟ این نگرانی به خصوص برای افرادی پیش می‌آید که تا کنون تجربه برون سپاری نداشته اند.

اما خبر خوب این که این ضرب المثل در این مورد صدق به هیچ عنوان نمی کند. پس دلیل این کاهش هزینه چیست؟ دلیلش این است که فعالیت مورد نظر به شخص یا اشخاصی سپرده می شود که تمام تخصص و تمرکزشان در همان زمینه است، و این یعنی تخصص گرایی. و یکی از مزایای تخصص‌گرایی کاهش هزینه است.

بهره‌وری‌ را بالاتر می‌برد

وقتی نیازهای کسب و کارتان را به یک مجموعه مثل «دفتر شما» می‌سپارید، در واقع از تجربه و تخصص چندین ساله آن بهره‌مند می‌شوید. کار را که به کاردان بسپارید، افزایش بهره‌وری اتفاقی عادی است.

می‌توانید تمرکز خود را بر توسعه کسب و کارتان معطوف کنید

به‌عنوان مثال با سپردن امور دفتری از قبیل مدیریت تماس‌ها، ثبت اطلاعات تماس گیرندگان یا پیگیری امور روزانه توسط یک منشی مجازی حرفه‌ای که به‌صورت دورکاری با شما کار می‌کنند، بارسنگینی از روی دوشتان برداشته می‌شود و اکنون می‌توانید با خاطری جمع تمام تمرکز و انرژی خود را بر توسعه برند و کسب و کار خود اختصاص دهید.

دیگر نیازی به خریداری زیرساخت و تجهیزات ندارید.

حذف هزینه زیرساخت و تجهیزات مربوطه از دیگر مزیت‌های بکارگیری از خدمات «دفتر شما» است، زیرا ما خود عهده‌دار این بخش می‌شویم.

به نیروهای ماهر دسترسی پیدا می‌کنید.

برون‌سپاری شما را از سرمایه‌گذاری بر جذب و آموزش نیروهای ماهر با حقوق بالا بی‌نیاز می‌کند. «دفتر شما» با بکارگیری تیمی از نیروهای متخصص تمامی نیازهای شما را برآورده می‌کند. نیروهای ما همگی در حوزه کاری خود از تخصص و تجربه بالایی برخوردارند. از آن گذشته، ما تجربه چند ساله خود و عصاره‌ای از بهترین یافته‌های خود را در این زمینه در اختیارتان قرار می‌دهیم.+

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفترشما

خدمات دفتر شما ریشه در زمینه دورکاری مرکز تماس و اپراتوری دارد. این موسسه اعتقاد دارد که دفتر کار و کلیه امور مربوطه می‌بایست به صورت دورکاری انجام شود و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات دفتری اعلام می کند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.